*
Fauna i flora w regionie Dodane 2008-08-20 09.48 , komentarzy 49

Giełda zwierząt w Łodzi

zobacz na mapie 51.8030815124512,19.4310169219971

W każdy weekend na terenie naszego miasta organizowana jest giełda roślin i zwierząt.

Już od kilkunastu lat wielka hala będąca własnością klubu sportowego SKS Start znajdująca się przy ul. Św. Teresy 56/58 w Łodzi jest zagospodarowana do handlu.

W każdą niedziele hodowcy z całego województwa zjeżdżają do Łodzi, aby sprzedać różnorodne typy roślin i najpopularniejsze gatunki zwierząt domowych. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim rybki akwariowe, których na całej giełdzie można doliczyć się, aż kilkuset odmian. Poza tym królują liczne chomiki, świnki morskie, uszate króliczki i białe myszy. Każdy zainteresowany znajdzie również coś dla swojego pupila. W hali znajduje się kilkanaście stoisk przeznaczonych wyłącznie do sprzedaży pożywienia i zabawek dla zwierząt. Można znaleźć również klatki, budy i legowiska. Pozostała część giełdy przyciąga amatorów przyrody. Na giełdzie można kupić wiele gatunków roślin i krzewów. Barwne kwiaty i różnorodne doniczki, a także nawozy i odżywki do gleby posiadają ceny konkurencyjne do tych sklepowych, ponieważ wszystko można kupić bezpośrednio od producentów.

Giełda organizowana jest niezależnie od warunków pogodowych w godzinach od 8:00 do 14:00.
















Informacje o Konkursach MMŁódź!!!!





Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.





X

Miejsce
w rankingu
Floris

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Inq Inq
Ło matulo 2008-08-20 16.25

ile tego towaru...

pius pius
godziny otwarcia 2008-08-27 12.14

ostrzegam, że warto wybrać się wcześniej, bo ok. 13 część sprzedawców zaczyna się zwijać.

Kociara Gość
~Kociara
York 2010-04-04 17.42

Czy na tej giełdzie dostane produkty firmy York design?

champi champi
@Kociara ciężko powiedzieć, bo jest tam taki tłum 2010-04-04 19.45

że na firmę to chyba już tylko konkretnie zainteresowani zwracają uwagę. Najlepiej będzie jak przejdziesz się w SŁONECZNĄ niedzielę na giełdę, bo wówczas na pewno więcej wystawców będzie na zewnątrz budynku. W środku bowiem raczej same rybki i cała otoczka dla nich, natomiast na zewnątrz psy, koty, legowiska, karmy, więc w deszczowy dzień na pewno byłoby to okrojone.
Możesz też spróbować zadzwonić do sklepu znajdującego się przy Starcie. Wygooglowałem, że to Delfin - Łódź, św. Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58. Z tego co ostatnio słyszałem na giełdzie, to w niedzielę też czynny i pewnie się dobrze orientują, czy jak nie oni to inni nie mają produktów tej firmy, bo jak sądzę stoisko na giełdzie też mają.

ta co lubi chomiki Gość
~ta co lubi chomiki
Chomiki!!!!! 2010-04-13 16.00

mam nadzieje że są tam chomiki syrjskie czy europejskie:D

ToJa Gość
~ToJa
Przyszła Niedziela 2010-04-15 19.47

Czy w przyszłą niedziele giełda zoologiczna w Łodzi bedzie czynna?

champi champi
a dlaczego nie? :) 2010-04-15 20.14

żałoby nie będzie, święta chyba też żadnego nie ma, więc zapewne będzie i pewnie nawet ja też pojade bo mi się jedzonko dla ryb konczy :)

monia Gość
~monia
czy napewno czynna? 2010-04-16 21.57

żałoba jest przecież przedłużona do północy ...jak można się dowiedzieć czy będzie czynna?

champi champi
Pytałaś o przyszłą niedzielę a nie tą ;) 2010-04-16 22.07

W tą niedzielę bym nie ryzykował, choć sądzę, że część wystawców będzie. Najwyzej skończą wcześniej. Mogę się oczywiście mylić. Najlepiej zadzwon na Start. Telefon masz na stronie http://www.sksstart.com/ Tylko pewnie jeśli odgórnie nie zamkęli to nie będą Ci w stanie powiedzieć czy będą wystawcy, bo to od nich samych przecież zależy.

Marcin Gość
~Marcin
czy jutro będzie czynna giełda zwierząt? 2010-04-17 14.27

jutro czyli 18.04.2010

Ktos Gość
~Ktos
CZy sa tam pekińczyki? 2010-04-26 13.56

Czy sa tam pekińczyki?

Klaudia Gość
~Klaudia
Czy mozna wejsc...? 2010-05-07 13.11

Czy mozna tam wejsc bez niczego tzn nie trzeba miec zadnych papierow ani sie za to nie płaci?

champi champi
Oczywiście :) 2010-05-07 13.14

papiery i opłaty to na czwartkowej giełdzie, ale to giełda dla hurtowników i nie na Starcie.

Izabela Roksana Franc Izabela Roksana Franc
:))) 2010-05-07 16.57

Moi drodzy akurat w ten weekend mam wolne, ale juz w nastepny obiecuje wybrac sie na gielde zwierzat i stworzyd dla Was ladna fotorelacje :)

klivers Gość
~klivers
gekon lamparci 2010-05-15 02.03

orientujecie sie czy jest tam i w jakich cenach?

Karina Gość
~Karina
;] 2010-05-19 17.35

Sa tam pekińczyki chcialam jechac sobie kupic malego pekinczyka ale nie wiem czy sa moze ktos wie?
z gory dzieki
pozdrawiam

:-)) Gość
~:-))
pilne 2010-05-22 12.35

wie ktoś moze czy jutro giełda bedzie funkcjonować czy też nie z powodu jutrzejszego święta???

ggg Gość
~ggg
ptaszniki???? 2010-05-26 19.40

mam pytanie można tam kupić ptaszniki??

Kim Gość
~Kim
Koszt wstepu? 2010-05-27 19.29

czy wstep na giełde cos kosztuje ?? i czy znajda sie tam fretki??

champi champi
heeh już pisałem, że wstęp nic nie kosztuje 2010-05-27 19.35

fretek nie widziałem, choć wydaje mi się, że raz kiedy były, ale być może się mylę. Co do ptasznika, to są stoiska z pająkami, wężami, więc może i coś dla siebie znajdziesz.

Snowkimi Gość
~Snowkimi
Nosówka? 2010-05-27 21.25

czy ktos wie czy dalej panuje nosowka wsrod fretek ? 3 mies temu było ostro z ta akcja...

Izabela Roksana Franc Izabela Roksana Franc
:) 2010-05-28 10.08

Dowiemy sie!

Snowkimi Gość
~Snowkimi
Fretek brak 2010-05-30 16.47

specjalnie pojechalam na giełde popatrzyc na frecie... a tam totalny ich brak.... kto wie czemu i czy za tydzien beda czy tez nie/?

Legshot Gość
~Legshot
czy 2010-06-04 17.56

Czy znajdę tam także gołębie, psy, koty, szczury, króliki i kury ozdobne???

champi champi
@Legshot poczytaj troszkę :) 2010-06-04 18.03

Psów cała masa, gołębi nie widziałem, koty niewiele ale zdarzają się, szczury czy myszki są, króliki kiedyś widziałem kur nie. A w ogóle to czemu pytasz o to wszystko? Zamierzasz mieć w domu mini zoo ? ;p