*
Kartka z kalendarza... Dodane 2008-10-14 10.52 , komentarzy 0

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela.

Przypada on w dniu utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Została ona powołana przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1773 roku.

14 października jest tym dniem w roku, kiedy głębiej zastanawiamy się nad rolą nauczyciela w edukacji i wychowaniu młodzieży od najmłodszych pokoleń. Wszyscy zgodnie dochodzimy do wniosku, że jest to nie lada wysiłek. Dlatego w tym dniu warto podziękować nauczycielom za trud włożony w naszą edukację i wychowanie.

W tym dniu w szkołach nie ma zajęć lekcyjnych. Odbywają się natomiast uroczyste apele by obdarować pedagogów podziękowaniami, życzeniami i nagrodami.


MM Łódź patronuje:


MMŁódź poleca:


Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.

X

Miejsce
w rankingu
Grettchen

- Mam gładką skórę ciepłą, miękką, Stworzoną dla dotyku Mam czerwone usta pragnące pocałunków Jestem kobietą niedokończoną częścią Czekającą na słowo by stać się -

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: