*
Egzamin gimnazjalny 2012 - część matematyczno-przyrodnicza Dodane 2012-04-24 17.03 , komentarzy 38

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 matematyczno-przyrodniczy: odpowiedzi, wyniki, testy, arkusze, pytania

Egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej startuje już 25 kwietnia. Tutaj znajdziecie odpowiedzi, pytania, arkusze z egzaminu w 2012 roku, jak i w latach poprzednich.

Egzamin gimnazjalny zdają w całym kraju uczniowie 3 klasy gimnazjum. Od wyniku egzaminu zależy między innymi, do jakiego liceum się później dostaną. Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje potrzebne do przygotowania się do egzaminu gimnazjalnego.

W 2012 roku egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej podzielony będzie na dwie części. O godz. 9 uczniowie napiszą egzamin z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia). Egzamin będzie trwał 60 minut. Później, bo o godz. 10.45 rozpocznie się egzamin z matematyki. Tym razem na udzielenie odpowiedzi będziecie mieli 90 minut.

Przejdź do: Odpowiedzi z cz. matematyczno - przyrodniczej egzaminu w 2012

Zobacz, jak wyglądały poprzednie EGZAMINY GIMNAZJALNE

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 (GRUDZIEŃ 2011) - część matematyczno-przyrodnicza

(arkusze i odpowiedzi)

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2011 (KWIECIEŃ) - część matematyczno-przyrodnicza
(arkusze i odpowiedzi)



przejdź do części:


Zobacz arkusze, pytania i odpowiedzi z wcześniejszych egzaminów gimnazjalnych


Egzamin

Pytania

Odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny 2010arkusz pytańodpowiedzi
Próbny egzamin gimnazjalny 2010 - Operon

arkusz pytań
kartoteka sprawdzianu
klucz odpowiedzi

odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny 2009arkuszklucz punktowania
Egzamin gimnazjalny 2008arkuszklucz punktowania
Egzamin gimnazjalny 2007arkuszklucz punktowania
Egzamin gimnazjlany 2006arkuszklucz punktowania
Egzamin gimnazjalny 2005arkuszklucz punktowania


Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Pudzianowski i Siłacze

Car show

Wybory Miss Studentek


X

Miejsce
w rankingu
Przemek Dana

Szef redakcji MM Łódź. Zajmuję się w MM-ce właściwie wszystkim :)

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

kj Gość
~kj
;) 2010-04-27 17.54

łeeee ;/

Moniaaaa . ; ) Gość
~Moniaaaa . ; )
;d 2010-04-27 18.42

potwierdzam : "łeee . ;/ "

KONRAD Gość
~KONRAD
TRUDNY Był 2010-04-28 11.38

MOŻE BENDE MIAŁ 35 pkt

Ryder Gość
~Ryder
:( 2010-04-28 11.42

to było straszne...

Sheep Gość
~Sheep
łeee 2010-04-28 11.46

Masakra:/

Nakło nad Notecią Gość
~Nakło nad Notecią
Banalnie prosty 2010-04-28 12.26

Ludzie ten test był banalny, zapomniałem tylko wzoru do zadania z fizyki - 46 pkt lekko

sd Gość
~sd
;/ 2010-04-28 12.30

tragedia, matma byla straszna, jak bede miec chociaz polowe pkt to bedzie dobrze ;/ ale polak byl spoko ;]

ktoś ;( Gość
~ktoś ;(
;(;( 2010-04-28 12.31

straszne.!!!!
masakra poprostu.!!! ;(

oluniaaaa617 Gość
~oluniaaaa617
:( 2010-04-28 12.38

Polski był w miare prosty ale matematyka byla bardzo trudna;/;/;/ nie wiem co to bedzie ;;/;;/

sroka Gość
~sroka
masakra 2010-04-28 12.48

brak słów na wyrażenie trudności tego testu. (mat-przyr.) może nadrobię coś z humana... :/

it's meeee..!!!  :) Gość
~it's meeee..!!! :)
:]] 2010-04-28 12.53

EE najtrudniejsze to były zamknięte zadania z chemii
:P
nie znoszę chemii:)

AleX., Gość
~AleX.,
;p 2010-04-28 13.06

boże, co to miało być? ;p masakra, poległam na otwartych z fizyki

reasor Gość
~reasor
masakra! 2010-04-28 13.17

test był STRASZNY. nie, nie trudny, po prostu straszny. będę miała z 8 punktów. test chemiczno-geograficzny. masakra.

a idźcie wy Gość
~a idźcie wy
to masakra 2010-04-28 13.43

liczę może na 10pkt większości nie mieliśmy na lekcjach :((

.::czarna::.. Gość
~.::czarna::..
Beznadzieja... 2010-04-28 14.04

O Matko to była masakra...
Strasznie trudny:/
Wcześniejsze egzaminy matematyczno-przyrodnicze były o wiele łatwiejsze...
Poległam na maxa jak bd miała 20 pkt to max:(

Grzecholaska Gość
~Grzecholaska
EEEEEEEEEEeeeee 2010-04-28 14.14

Skad ja kurde mam wiedziec gdzie jest wegiel kamienny =_=
zadanie otwarte zroiblem wszystkie w jednym sie pomylilem
a zamkniete to przegiecie mnostwo chemi a matmy to bylo bardzo malo

margaret Gość
~margaret
średni ; / 2010-04-28 14.53

Nie był jakoś przerażająco trudny, ale z niektórymi miałam duży problem, i bałam się że mi nie starczy czasu. Mysle ze jeden z trudniejszych testow jakie były wogole. Mam nadzieje ze jakis pozytywny wynik bedzie chociaz z tego. Dużo chemii, mało matematyki z brył, zobaczymy w czerwcu jakie beda wyniki : )

ilka Gość
~ilka
okrrrrrrropność 2010-04-28 16.12

okropność polski nawet nawet kolo 40 może będzie ale matma tzn geografia z chemia lipa żeby do 30 dojść

MilaaaaaaaaaakaxD Gość
~MilaaaaaaaaaakaxD
Punktacja???????????? 2010-04-28 19.27

Jaka była punktacja zadan od 26 do 35 paiętacie??????

miro Gość
~miro
Nie było najgorzej choć 2010-04-28 20.27

Był trudny, myślę że będę miał pomiędzy 39-43, ale popełniłem 2 banalne błędy które będą kosztować mnie aż 4 punkty a z polskim to 5.
Mam nadzieję na łaczny wynik w okolicach 80 +/- jeden lub 2 punkty.

laik Gość
~laik
masakra 2010-04-28 20.37

mam nadzieje ze 20 punktow wleci

szymonnnnnnn Gość
~szymonnnnnnn
Troche Trudny 2010-04-28 22.54

Testy był Dośc Trudny, ale 30punktów powinienem miec;D

ja Gość
~ja
zal 2010-04-29 11.02

zal mi was ja bede miał 48-49 pkt to było łatwe wyszłem 30 min przed końcem

Zażenowana Gość
~Zażenowana
:) 2010-04-29 11.09

'zal mi was ja bede miał 48-49 pkt to było łatwe wyszłem 30 min przed końcem' sądząc jednak po Twojej odmianie słowa, cytuję 'wyszłem' sporo stracisz na części humanistycznej.

pozdrawiam.

Zażenowana Gość
~Zażenowana
:) 2010-04-29 12.23

'zal mi was ja bede miał 48-49 pkt to było łatwe wyszłem 30 min przed końcem' sądząc jednak po Twojej odmianie słowa, cytuję 'wyszłem' sporo stracisz na części humanistycznej.

pozdrawiam.