*
Dodane 2012-05-09 20.00 , komentarzy 31

MATURA 2012 odpowiedzi: Język angielski - wyniki, rozwiązania, arkusze, pytania

Matura 2012 z języka angielskiego już 10 maja. Jest to pierwszy przedmiot, który maturzyści mogą wybrać. Tutaj znajdziecie sugerowane odpowiedzi i arkusze.

MATURA 2012 z języka angielskiego

* Arkusze z matury + transkrypcja

* Odpowiedzi z matury

* serwis Matura 2012


ARKUSZE I ODPOWIEDZI Z MATURY 2012 OPUBLIKUJEMY KRÓTKO PO ZAKOŃCZENIU EGZAMINU





MATURA 2011 z j. angielskiego

* Arkusze z matury

* Odpowiedzi z matury

* serwis Matura


Odpowiedzi z Matury 2011 podamy wkrótce po zakończeniu egzaminu



Poziom podstawowy z 2010:

Poniżej arkusze i sugerowane przez nauczycieli odpowiedzi:

Zobacz ARKUSZ z pytaniami z poziomu podstawowego

Transkrypcja nagrań

Sprawdź ODPOWIEDZI - rozumienie ze słuchu i czytanie ze zrozumieniem

Zobacz przykładowe wypracowania

Poziom rozszerzony z 2010:

Zobacz ARKUSZ z pytaniami z poziomu rozszerzonego - cz.I

Zobacz ARKUSZ z pytaniami z poziomu rozszerzonego - cz.II


Arkusze i odpowiedzi - Matura 2009

Poziom podstawowyPoziom rozszerzony
* arkusz + transkrypcja* arkusz: cz.I, cz.II, transkrypcja
* klucz* klucz

Zobacz także:

Najnowsze wiadomości z Łodzi

Konkursy

Serwis maturalny

Gdzie warto się wybrać

Matura 2012 - serwisy poświecone poszczególnym przedmiotom


Język polskiMatematykaHistoriaFizyka
BiologiaChemiaGeografiaWOS
InformatykaJęzyk angielskiJęzyk niemieckiJęzyk rosyjski
Język francuskiJęzyk hiszpańskiHistoria sztukiHistoria muzyki

X

Miejsce
w rankingu
Przemek Dana

Szef redakcji MM Łódź. Zajmuję się w MM-ce właściwie wszystkim :)

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

jnt123 jnt123
angielski na maturze 2010-05-05 16.48

o angielskim pisze się i mówi dużo. A co z takim hiszpańskim ? Nic nie ma, aby przybliżyć materiały ?
Pozdrawiam ...

dirndl Gość
~dirndl
język obowiązkowo 2010-05-05 21.43

Nie zgodzę się z powyższym stwierdzeniem... "Matura z języka angielskiego już w czwartek, 6 maja. Będzie to pierwszy egzamin z przedmiotu nieobowiązkowego."

Egzamin maturalny obejmuje następujące przedmioty obowiązkowe:
w części pisemnej: język polski, język obcy nowożytny, matematyka

Co prawda można wybrać inny język( niekoniecznie angielski), ale język obcy jest OBOWIĄZKOWY.

mdg8 Gość
~mdg8
:D 2010-05-06 11.32

pikuś :D łatwiejsza od próbnej ;)
pozdrawiam wszystkich maturzystów !

magda Gość
~magda
:/ 2010-05-06 12.02

ja jestem kompletnie odmiennego zdania... uwazam ze probna była duuuzo latwiejsza :|

ola Gość
~ola
Łatwa. 2010-05-06 12.02

Faktycznie bardzo łatwa była matura z angielskiego.. Szczególnie pierwsze dwa listeningi i reading, banał, ale zdaje sobie sprawę, że i takie zadania muszą być, w końcu Ci, którym nie po drodze z angielskim też muszą te swoje 30% uzbierać :-) Liczę na 96-100% chociaż może być ciężko uzbierać maksa. Pozdrawiam!

małami Gość
~małami
..... 2010-05-06 12.09

a mi sie ogólnie nie podobała ta matura. probne pisałam na ponad 90% ale z tej cłabo bedzie:(

.. Gość
~..
;( 2010-05-06 12.15

mi też się nie podobała...próbne w porównaniu z tą były znacznie łatwiejsze...

an Gość
~an
;/// 2010-05-06 12.16

Myśle, że "Łatwa" jestes zbyt pewna siebie ;] tutaj nikt nie wie kim jesteś i nie musisz zmyslać.. byc może jestes zdolna ale nie musisz zalamywac innych.. przecietnych uczniow.. pytałam znajomych i wszyscy twierdzili ze bylo trudne.. Ja tez uwazam ze matura nie nalezala do latwych.

koksokdaos Gość
~koksokdaos
. 2010-05-06 12.18

ja tez uwazam ze byla strasznie trudna;( wszystkie odpowiedzi strzelałam! moi znajomi tak samo

Mała Mi Gość
~Mała Mi
... 2010-05-06 12.20

Ja również nie jestem zadowolona z dzisiejszej matury. Jak sie okazuje, to o co obawiałam się najbardziej, napisalam na 100% najlepiej <czyt. matematyke> No cóż... Zobaczymy co to będzie jak podzadzą klucze...

ratujcie Gość
~ratujcie
khgg 2010-05-06 12.25

hej jak ktos moze to niech wypisze swoje odp jakie zaznaczył w tych zadaniach T F czy do wyboru....plissss.;((

ola Gość
~ola
. 2010-05-06 12.25

Nie ukrywam, że akurat z angielskiego jestem dobra. Jeśli załamałam kogoś opinią to przepraszam najmocniej, sama jestem słaba z matematyki i irytowały mnie komentarze po próbnej w stylu ,,to był banał'' podczas gdy ja martwiłam się czy zdam. Po prostu nieobiektywnie się wypowiedziałam, mi zadania podpasowały. W każdym razie nie zamierzałam nikogo obrazić. Powodzenia!

Sebo Gość
~Sebo
Angol ma ktoś już pewne odpowiedzi? 2010-05-06 12.26

Witam czy ktoś posiada lub wie gdzie można znaleźć odpowiedzi to prosiłbym o podanie namiarów.

Pozdrawiam


Co do matury była taka średnio poziomem dla mnie ciut łatwiejsza niż próbna ;-) (lepszy głośnik)

mdg8 Gość
~mdg8
ajj tam.. 2010-05-06 12.27

bez przesady :) wcale nie była trudna jeśli ktoś pamiętał słowa klucze z e-maila i z listu do kolegi (obniżka, przedstawienie, publiczność...)
jedynie dopasowanie przykładu przy zadaniu z ofertami pracy było strzałem, oby trafnym :p

wszystko zależy od tego kto się dobrze przygotował i na jakie zagadnienia najbardziej nastawił...

pozdrawiam ;)

Ola Gość
~Ola
Oli 2010-05-06 12.29

Ma ktoś odpowiedzi ;)? Czekam, ale na interii jeszcze nic nie ma.

Andzia Gość
~Andzia
maskara 2010-05-06 12.42

weźcie dajcie spokój z tą maturątotalna porażka nie wiem nawet czy na 30 % zdam. ;/ siedzialam przy oknie szum na ulicy nic nie slyszalam tego radnia maskara..

malwka Gość
~malwka