*
MPK Łódź: Rozkład jazdy autobusów i tramwajów Dodane 2014-05-17 11.00 , komentarzy 27

Rozkład jazdy: MPK Łódź (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne) - autobusy i tramwaje

Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów w Łodzi. Autobusy i tramwaje - rozkład MPK Łódź.

Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów w Łodzi. ...

ROZKŁAD JAZDY: MPK ŁÓDŹ (Miejskie Przeds...

Autor: mat.pras.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o.

ul. Tramwajowa 6
90-132 Łódź
tel. (42) 672 11 11
mail: mojempk@mpk.lodz.pl

www: www.mpk.lodz.pl


Rusza remont trasy WZ na Widzewie. Będą utrudnienia


TRAMWAJE
(dzienne)
Z1,Z2,Z4 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9A, 11, 12, 13, 15, 16, 16A, 41, 43, 46



AUTOBUSY
(dzienne)
Z3, Z5, Z10, 50, 50A, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 54, 54A, 5556, 57, 58, 58A, 59, 60, 60A, 60B, 61, 62, 62A, 63, 64, 65, 65A, 66, 67, 68, 69, 69A, 69B, 70, 70A, 70B71, 71A, 72, 73, 74, 74A, 74B75, 76, 77, 78, 78A, 79, 80, 81, 82, 82A, 83, 84, 84A85, 85A, 86, 87, 88, 88A, 89, 90, 91, 91A, 91B9293, 94, 95, 95A, 9698, 98A, 98B99, 99A, 6.

AUTOBUSY
(nocne)
N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7

Jak dojechać na łódzkie dworce kolejowe?
ŁÓDŹ KALISKAŁÓDZ WIDZEWŁÓDŹ CHOJNYŁÓDŹ ŻABIENIEC

 


Artykuł był aktualizowany

Wybierasz się do innego miasta? Zobacz również rozkłady jazdy: Komunikacja miejska ZTM w Bydgoszczy | Komunikacja miejska ZTM Gdańsk | Komunikacja miejska ZKM Gdynia | Komunikacja miejska MPK w Krakowie | Komunikacja miejska MPK w Lublinie | Komunikacja miejska MPK i ZTM w Poznaniu | Komunikacja miejska ZDiTM Szczecin | Komunikacja miejska ZTM Warszawa | Komunikacja miejska MPK Wrocław.


X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

EDEK Gość
~EDEK
mpk lodz 2012-12-04 05.37

jezdze ze stokow do petli kurczaki tranwajem lini 15 bardzo czsto sa awarie na lini .naprzyklad dnia 3-12-2012r godzina 9.10 na petli kurczaki nazbieralo sie 4 pietnastki tranwaji i czekam az wybila 9 .50 laskawymotorniczy raczyl odjechac i to ina trasa od szpitala Kopernika . CZy temu nie idzie zaradzic zeby jezdzili punktualnie i o swoim czasie naprzystankach .Z POWARZANIEM DL MPK LODZ.

pasażer Gość
~pasażer
autobusy 80 83 74 2012-12-20 07.56

jeżdze bardzo często tymi autobusami i mniej więcej raz na miesiąc przyjeżdzają w miarę na czas a tak to drastycznie się spóźniają! nawet o 15 minut! mówię o przystanku nawrot-kilińskiego.i do tego jak już się naczekam to przyjeżdzają 2 a czasami 3 na raz

pracownik mpk Gość
~pracownik mpk
komentarz 2012-12-22 09.13

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.Wszysko się może wydarzyć. to jest loteria. nie tylko komunikacja jeżdzi po ulicy. Taksóweczki kurują często.Tak jak płacą pracownikom tak pracują.Po mimo że się starają i tak są okradani.

gość Gość
~gość
komentarz 2013-01-02 13.06

Kto wymyslil tak bzdurną stronę , gdzie są godziny odjazdów zbiorcze ?. Chyba nie było na co wydać pieniędzy.

rek Gość
~rek
Gdzie są rozkłady jazdy na poszczególnych przystankach? 2013-01-11 12.00

Przez wiele lat drukowałem sobie z internetu rozkłady jazdy autobusów z "mojego" przystanku i choć czasami musiałem poczekać na spóźniony autobus, a czasami mi "uciekł", to jednak było to pomocne. Obecnie takiego rozkładu nie mogę znaleźć. Pewnie znowu zatrudniono kolejnego pociotka, który szukając pracy wymyślił "lepsze", od dobrego!

podrozny Gość
~podrozny
gowno nie jazda 2013-01-20 22.57

w tramwajach jest zimno przyklad tramwaj linii 2 kossaka dabrowskiego zimno jak w lodowce pan motorniczy chyba oszczedzal albo mial taki przykaz

kasia Gość
~kasia
jak dojechac 2013-02-22 13.58

jak dojechac z rondla lotnikow lwowskich do matki polki??

IK Gość
~IK
Gdzie są rozkłady jazdy!!!! 2013-03-03 10.55

co to jest błąd 404???????? i co mnie on obchodzi potrzebuję wiedzieć o której mam autobus.

Łodzianka Gość
~Łodzianka
Rozkład jazdy mpk 2013-03-30 17.27

Co za idiota wymyślił tę bzdurną stronę i pewnie wziął za to kasę! Potrzebuję rozkład jazdy taki jak był przed tymi zmianami

Bo Guśka Gość
~Bo Guśka
ROZKŁAD jazdy MPK 2013-03-31 18.45

KLIKNIJ w "Zmiany w rozkładach jazdy"\
wyświetli się stary rozklad.

Bo Guśka Gość
~Bo Guśka
Rozkład MPK 2013-03-31 18.49

KLIKNIJ W OSTATNIE
•Zmiany w rozkładach jazdy
Pojawi się stary rozkład jazdy--------------------------------------------------------------------------------


•Wyszukiwarka połączeń
•Przebieg tras tramwajowych
•Przebieg tras autobusów dziennych
•Przebieg tras autobusów nocnych
•Zmiany w rozkładach jazdy

gość Gość
~gość
pomoc 2013-06-21 09.07

potrzebuję pomocy. Jakim autobusem bądź tramwajem dojechać z przystanku autobusowego Łódź Kaliska do ulicy Złocieniowej?

uprzejmy... Gość
~uprzejmy...
1.07.13.... 2013-07-01 09.51

Wszyscy trąbili o utrudnieniach w ruchu w związku z licznymi utrudnieniami...Niby mamy XXI wiek i takie urządzenia jak internet, ale oczywiście w dniu 1.07, (poniedziałek kiedy nie wszyscy jednak mają już urlopy i spieszą się do pracy), przygotowano kolejne utrudnienia, serwer zacnego mpk oczywiście wyświetla "Fatal Error" albo "Bad Gateway" oczywiście akurat w zmianach rozkłady jazdy, które jak sądzę bardzo byłyby dzisiaj pomocne....I nie mówcie mi ludzie, że to z powodu wielu odwiedzających, bo można było zrobić to porządnie wcześniej...ale oczywiście zamiast pomóc mieszkańcom, którzy całą tę waszą bandę utrzymują to lepiej do tramwajów pełnych zdezorientowanych ludzi puścić jeszcze 6 kontroli na jednej linii!! A co! Przecież to jest zwykła banda i chamstwo...czy na prawdę trzeba sobie jeszcze dodatkowo utrudniać? Weźcie się tam na tej Tramwajowej w końcu do porządnej roboty, bo na razie to jest śmiechu warte! I jeszcze jedno, na Politechnice Łódzkiej jest wielu studentów pierwszego roku informatyki, którzy chętnie pomogą waszemu "bezradnemu i opieszałemu pracownikowi ds. strony WWW" nie nadszarpując przy tym, jakże skromnego budżetu mpk....

mieszkanka Gość
~mieszkanka
nie wiem dlaczego ta firma jeszcze działa u nas 2013-07-01 10.02

Tego Pana pracownika, który wspomniał o taksówkach, pragnę poinformować, że Ci Panowie nie są utrzymywani z pieniędzy Łodzian i bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków - są punktualni, potrafią odpowiedzieć na zadane pytania pełnym zdaniem zamiast odburkiwać coś pod nosem...no i coż....zrzeszenia taksówkarskie mają działające strony internetowe. I proszę sobie oszczędzić komentarzy, że "pracownicy robią co mogą a i tak są okradani"....bo to WY JESTEŚCIE DLA ŁODZIAN A NIE ODWROTNIE....i nikogo wasz wewnętrzny bajzel nie interesuje...jak się nie umie zapewnić należytej jakości usług, to przynajmniej można byłoby nadrabiać grzecznością, ale właśnie widać po takich odpowiedziach kto tam u was pracuje

łodzianin Gość
~łodzianin
MPK Łódź 2013-07-03 08.14

Kiedy się wreszcie ktoś wezmię za tych pracowników w MPK. O remontach w naszym mieście było wiadomo duuużo wcześniej . Dlaczego nie zostały przygotowane rozkłady jazdy aktualne na stronie WWW. Może należałaoby nasłać jakąś kontrolę na to towarzystwo w MPK to by się pobudzili z letargu. W tej chwili jest w miescie totalny chaos i po mimo porozstawianych pracowników MPK na każdej ulicy to nic nie daję , ponieważ onie sami nie wiedzą co się dzieje. JEDEN SKANDAL , ktoś powinien za to odpowiedzieć.

peter Gość
~peter
rozklad jazdy 2013-09-16 11.05

SKANDAL LINIA 69 I 69A JEZDZI SKANDALICZNIE WEDLUG SWOJEGO ROZKLADU JAZDY A CZESTO NIE PRZYJEDZIE WCALE

optymista Gość
~optymista
Odpowiedź łodzianinowi 2013-10-03 14.09

To nie chodzi o pracowników MPK. Chodzi o niekompetentnych 'kolesiów' z zarządu i przez nich zatrudnionych 'znajomych-fachowców'. Sam widzisz, że łatwiej postawić w zimnie (a niedługo w mrozie) ludzi na skrzyżowaniach, niż wymusić na 'zabiurkowcach' rzetelną pracę, bo z reguły 'zabiurkowcy' to sami swoi.

Waldek Gość
~Waldek
Wileńska , szpital . liceum 26. 2013-10-27 12.22

Autobus Z 10 powinien jeżdzić ul. wileńską doworząc ludzi do szpitala Madurowicza i dzieći do 26Lo . jest to niewiele dalej ale to ma sęs.

maskotka mpk Gość
~maskotka mpk
nocne przejazdzki 2013-11-20 10.04

ja gdy jezdze noca z moim znajomym to sa czasem bardzo ciekawe a zarazem nie bezpieczne akcje np. w wekeendy mlodziez wracajaca z imprez to pod wplywem alkoholu i roznych uzywek wyczynia najrozniejsze awantury przytrzymuja drzwi w czasie gdy kierowca chce je zamknac rozlewaja piwo nie zwracajac uwagi na to ze nie jest to miejsce na taki polanki wulgaryzm jest okropny czasem wlosy deba staja i dlatego prosze mlodziez ktora to przeczyta aby troche pomysleli zanim cos takiego zrobia bo kierowcy tez sa ludzmi i maja nerwy ale do czasu dlatego zastanowcie sie zanim znowu wsiadziecie do nocnego autobusu.

mknaca strzała Gość
~mknaca strzała
NA MIŁOSC BOSKĄ , JAKIE ROZKŁADY!!!!! 2013-11-27 13.33

sama słyszałam w nasze regionalnej TV ja pan prezes stwierdził że W OBECNEJ SYTUACJI W ŁODZI ROZKŁAD JAKBY NIE ISTNIEJE .
Z pozdrowieniami dla szanownego MPK - wsadźcie sobie gdzieś te rozkłady

pasażer Gość
~pasażer
MPK DO WYMIANY ! 2013-12-03 11.01

dziś trochę zimniej, więc busy 57 są mocno spóżnione. jutro będzie cieplej, zimniej, deszczowo, śnieżnie / do wyboru / więc busy 57 będą mocno spóźnione, jak zwykle ! co mi z rozkładu jeśli kiedy nawet czasem jeżdżą blisko normalności, to kierowcy mają dłuższe przerwy na odpoczynek nie ujęte w rozkładzie. no i oczywiście czas przejazdu. kiedyś były bilety na 1 trasę, jako udogodnienie wprowadzono czasówki. dziś pomijając rozkopy, korki itp, na jednej linii mamy kilka , kilkanaście skrzyżowań / prawie 2 min postoju na każdym /, na innej przejedzie się całe miasto. taka sama opłata za 1 czy 10 przejechanych przystanków, na trasówkach od do nawet kilka razy co bardzo, bardzo zaczęło boleć domorosłych kapitalistów !!! mpk to świadczenie usług miasta na rzecz ludzi - pracujących i tworzących budżet miasta, kraju, czy łupienie pasażerów w celu łatania dziur, lub sponsorowania wybujałych lub prywatnych zachcianek ?!!! mimo różnorodności biletów / ulgowe, normalne / za żadne skarby nie da się zróżnicować opłat za przejazd przykładowego 1 czy 10 przystanków, ! nie chce się nawet tak poprowadzić trasy i ruch, żeby było trochę bardziej sprawiedliwie. i niby dlaczego nie mogą funkcjonować obok siebie jednorazowe trasówki i czasówki ?! wystarczą nadruki na brzegach biletu - pasażer sobie wybierze co mu się opłaca i skasuje z odpowiedniego boku / u kierowcy są trasówki/. ALE NAJLEPIEJ JAKBY FUNKCJONOWAŁ TYLKO NORMALNY CAŁODOBOWY I NAWET BYŁOBY NA ROLLS - ROYCE DLA ZARZĄDU MPK. JEDYNIE CO TEJ BANDYCKIEJ FIRMIE WYCHODZI TO GNĘBIENIE STARSZYCH, SCHOROWANYCH I NIESPRAWNYCH PASAŻERÓW ZA ZBYT WOLNE KASOWANIE WG WIDZIMISIE KANARA !!!! jak dotąd nie udało mi się w żadnej firmie zetknąć z większym chamstwem ma metr2 !!!!
po co ten tekst z obrazka, nie da się odczytać ! uważacie, że piszą tu niemowlaki, niepiśmienni, może automaty/roboty czy CÓŚ !

Yanex Gość
~Yanex
TURPISTYCZNA ŁÓDŹ 2013-12-03 21.20

Zapraszamy na naszą wyjątkową stronę TURPISTYCZNA ŁÓDŹ - codziennie nowa porcja najbardziej ciężkostrawnych zdjęć w Łodzi.

Łódź bez ściemy. Bez mydlenia oczu. Tylko u nas!

Zapraszamy :)

Marek Gość
~Marek
Autobus 78 2014-02-20 18.53

Kiedy będzie uzupełniony rozkład linii 78 w związku ze zmianą trasy na ul. Rojnej. Czekam na podanie trasy. Mieszkaniec Aleksandrowa Ł.

Sylwia Gość
~Sylwia
Juwenalia 2014-05-19 11.01

Czy w tym roku cały juwenaliowy tydzien (uniwersytet i politechnika) będą darmowe tramwaje 15 i 12 dla studentów ? :)

zirytowana:) Gość
~zirytowana:)
niesprawiedliwy mandat 2014-06-03 17.55

jechałam tramwajem lini 14
gdy kontroler doszedł zadajac biletu -zdazyłam wsiasc !!
wypisał mandat za nieokazanie dokumentow
ze podczas kontroli został skasowany- a niby kiedy mialam skasowac ten cholerny bilet-stojąc na przystanku??!!
pozdrawiam