*
CKE MATURA POPRAWKOWA 2014. 26 SIERPNIA Dodane 2014-06-30 06.00 , komentarzy 227

CKE MATURA POPRAWKOWA 2014. 26 SIERPNIA MATEMATYKA

CKE MATURA POPRAWKOWA 2014 już 25 sierpnia. Uczniowie będą poprawiać m.in. wyniki matury 2014 z MATEMATYKI.

matura poprawkowa 2014

Matura poprawkowa 2014 rusza 25 sierpnia

Autor: nowiny24.pl

CKE MATURA POPRAWKOWA 2014. 26 SIERPNIA MATEMATYKA, POLSKI ARKUSZE I ODPOWIEDZI


Mautrę 2014 zdało w sumie 71 proc. uczniów z całej Polski, do matury poprawkowej w sierpniu będzie za to mogło przystąpić 19 proc. uczniów, pozostaqli nie zdali wiecej niż jednego egzaminu i do egzaminu dojrzałości będa mogli przystapić w przyszłytm roku. (WYNIKI MATURY 2014. 71 proc. uczniów zdało maturę).


MATURA PORPAWKOWA 2014


Ci, którzy chcą poprawić maturę z przedmiotów obowiązkowych, będą musieli złożyć do 4 lipca pisemne oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu z danego przedmiotu. W tym roku MATURY POPRAWKOWE 2014 rozpoczną się 25 i potrwają do 29 sierpnia. 26 sieprnia zostane zorganizowany poprawkowy egzamin pisemny z wybranych przedmiotów.

KIEDY MATURA POPRAWKOWA 2014?


Egzamin rozpocznie się o godz. 9. i odbędzie się w miejscu wybranym przez dyrektora Okręgowej komisji Egzaminacyjnej, informację na temat miejsce powinniśmy znaleźć najpóźniej 8 sieprnia na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Egzaminy ustne będą się odbywać w szkole macierzystej.


Jak tylko będziemy mieć arkusze i odpowiedzi, poniższe linki staną się aktywne:

MATURA 2013 POPRAWKOWA MATEMATYKA: Arkusze

MATURA 2013 POPRAWKOWA MATEMATYKA: Odpowiedzi, wyniki


CV - WZORY I PRZYKŁADY CURRICULUM VITAE [gotowe szablony życiorysów]


Pisemny egzamin poprawkowy będzie we wtorek, 27 sierpnia, o godzinie 9.00. Poprawkowe egzaminy ustne odbędą się w dniach 26 - 30 sierpnia. Informacje o miejscu i szczegółowych terminach egzaminów ustnych z matury poprawkowej znajdziecie na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

Zobaczcie maturę poprawkową z 2012 roku:

Pisemna matura 2012 poprawkowa z matematyki 21 sierpnia [odpowiedzi, arkusze]
Pisemna matura 2012 poprawkowa z języka polskiego [odpowiedzi, arkusze]

Matura poprawkowa 2012 w woj. łódzkim


- Pisemny egzamin poprawkowy z matury dotyczy tylko przedmiotów, które były obowiązkowe na maturze  - zaznacza Danuta Zakrzewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. - W tym roku były to język polski, matematyka i język obcy - wylicza. Maturzyści będą poprawiali język polski, język angielski i matematykę. Dane te dotyczą tylko pisemnych egzaminów poprawkowych. Ustne poprawki organizowane są przez szkoły we własnym zakresie.


X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

ciekawska Gość
~ciekawska
??? 2010-08-23 10.55

kiedy beda arkusze z matematyki poprawkowej??

dada Gość
~dada
dada 2010-08-23 10.59

mi trzeba angielski poprawkowy odpowiedzi jak by ktos mial

. Gość
~.
. 2010-08-23 12.13

dawajta szybko odp z ang poprawkowego juz dawno po maturzeee nie ociagac sie!!

gość Gość
~gość
Angielski 2010-08-23 12.17

Ja też bym chciała odpwoedzi z angielskiego :(

załam Gość
~załam
Angielski 2010-08-23 12.18

Jak odpowiadaliście, może porównamy?

Kroliczeek Gość
~Kroliczeek
matematyka 2010-08-23 12.24

ma ktos odpowiedzi z matematyki juz?

Angie Gość
~Angie
Angielski 2010-08-23 12.25

Właśnie.. gdzie te odpowiedzi...?:/ szukam już od godziny i nigdzie nic

kiki Gość
~kiki
angielski 2010-08-23 12.26

w prawda falsz macie wiecej prawd czy falszow?

j. Gość
~j.
ang 2010-08-23 12.28

podajcie swoje proponowane odp z ang moze razzem uda sie cos połączyc

xxx Gość
~xxx
mat/ang 2010-08-23 12.28

od godziny szukasz? egzaminy sie skonczyly nie dawno wiec to jeszcze potrwa. jezeli ktos bedzie mial odpowiedzi zarowno z matmy jak angielskiego to niech poda. ja tez pogrzebie w internecie, jezeli bede cos mial to dam znac.

matma Gość
~matma
matma 2010-08-23 12.29

dawać odp juz tyle czasu po egzaminie !!

Karolina Gość
~Karolina
ANGIELSKI 2010-08-23 12.30

ja tez szukam odpowiedzi z ang...jak Wam poszło? chyba latwiejsza troche niz w maju coo??
wiecej prawd mam WY ?

j. Gość
~j.
ang 2010-08-23 12.31

w pierwszym dałam f
2.t
3.f
4.f
5.t
ma ktoś tak ?

kiki Gość
~kiki
ang 2010-08-23 12.32

no wlasnie , ja tez mam wiecej prawd ;p

Angie Gość
~Angie
Prawda fałsz 2010-08-23 12.34

Na pierwsze mam f t f f t
a na 5 zad f f t t f t
2 mam FDACB
4 CBDHGAF
6. C DDBBAD


Teraz Wy:P

xxx U mnie się matura skonczyła o 11 więc już kawałek.

Karolina Gość
~Karolina
ANGIELSKI 2010-08-23 12.34

ja mam w pierwszym zadaniu tak :
1. f
2t
3f
4p
5f

j Gość
~j
ang 2010-08-23 12.35

a w wywiadzie o wetreynarzu w pierwszym przykładzie co daliscie
money czy satisfaction ?

Angie Gość
~Angie
Wywiad 2010-08-23 12.37

Satisfaction

kiki Gość
~kiki
ang 2010-08-23 12.37

ja satisfaction

k. Gość
~k.
A czemu kumplowała z Natallie? 2010-08-23 12.39

Bo szukała nowych znajomych?
A Natallie pracowała bo miała problemy z oddychaniem czy nie chciała pracować z niedziele?

Karolina Gość
~Karolina
angielski 2010-08-23 12.39

ja tez satisfaction

Karolina Gość
~Karolina
ANGIELSKI 2010-08-23 12.40

ja napisalam ze za malo zarabila , a jaka byla prawda odnosnie tej rodziny ze potrzebuja duzo pieniedzy ?

j Gość
~j
a. 2010-08-23 12.42

a jak napisaliscie te tru fols w czytance??

zanardi Gość
~zanardi
odp 2010-08-23 12.42

Siemanko wszystkim nie wiecie kiedy i na jakies stronce mozna znalesc wyniki poprawki z anglika pisemnego... dzis pisalem i sie zastanawiam czy do przodu w koncu... bo ile mozna

Ewa Gość
~Ewa