*
Dodane 2011-04-05 11.18 , komentarzy 43

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2011: ODPOWIEDZI ze sprawdzianu

Tegoroczny sprawdzian szóstoklasisty już za nami. Sprawdźcie sugerowane odpowiedzi.

Sprawdzian szóstoklasisty już za nami

Autor: sxc.hu

Sprawdź odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty z poprzednich lat



Tematem przewodnim dzisiejszego sprawdzianu był Friedrich Gauss. Szóstoklasiści mieli za zadanie opisać postać matematyka na podstawie notatki. Dodatkowo, jednym z zadań, było również  opisanie znaczka z podobizną Gaussa oraz zaproszenie w formie pisannej dyrektora na wystawę znaczków.

Jak na sprawdzian szóstoklasisty przystało, nie zabrakło też zadań z matematyki, ale mało było w tym roku pytań przyrodniczych.

Oficjalne wyniki sprawdzianu podane będą w maju.

Pobierz: TEST SZÓSTOKLASISTÓW 2011




Udostępnij wyniki sprawdzianu na Facebooku


Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Pudzianowski i Siłacze

Car show

Wybory Miss Studentek




Źródło: Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania - www.dziennikwschodni.pl

X

Miejsce
w rankingu
Przemek Dana

Szef redakcji MM Łódź. Zajmuję się w MM-ce właściwie wszystkim :)

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

;) Gość
~;)
;) 2011-04-05 12.02

Ile jest pkt za zadanie 22, 25,26?

dd Gość
~dd
do du py 2011-04-05 12.08

roobny mi o wiele lepiiej poszedl teraz mam z ledwoscia 20pkt;/

Messi Gość
~Messi
test 2011-04-05 12.10

Hmm . Wiem , że otwarte mam z matmy dobrze ale gorzej z zamkniętymi ; [[

Kinia Gość
~Kinia
Test 2011-04-05 12.13

Z otwartych mam wszystko dobrze i z matmy też , zależy co z polskiego ;))

olcia;* Gość
~olcia;*
olcia;* 2011-04-05 12.16

Masakra ;(

wiki Gość
~wiki
test;/ 2011-04-05 12.18

ile jest pkt za zad. 21 i 22 ??

natalia101 Gość
~natalia101
;) 2011-04-05 12.27

Jak wam poszło ;) ?

Przemek Dana Przemek Dana
Pkt za poszczególne zadania 2011-04-05 12.30

Jak chcecie sprawdzić, ile będzie punktów za dane zadanie, to proponuję kliknąć tutaj http://www.mmlodz.pl/364637/2011/4/4/sprawdzian-szostoklasisty--testy-odpowiedzi-wyniki?category=news a następnie wybrać w tabelce: "klucz do odpowiedzi" np. za 2010 rok - tam jest informacja, jak oceniane są poszczególne zadania.

ff Gość
~ff
Ojojoj 2011-04-05 12.50

Zawsze miałem dobrze z matmy, w ostatnim mały błąd ale poza tym okej

mati Gość
~mati
kto to rozwiązywał 2011-04-05 13.23

ile błędów w rozwiązaniach:
np z tymi butelkami 10s-5butelek
zatem minuta ma 60 sekunt
60:10=6
6 *5=30 a nie 50 ;/ i wiele innych

mati Gość
~mati
kto to rozwiązywal 2011-04-05 13.24

*sekund

Przemek Dana Przemek Dana
??? 2011-04-05 13.33

Hmmm... Ale zaznaczona jest właśnie odpowiedź 30, a nie 50...

Morawski Gość
~Morawski
Miniemalnie 39 pkt ;) 2011-04-05 13.38

z matmy mam maksa
polski tez i mozliwe ze mam blad tylko w 1 pytaniu zamknietym

misia Gość
~misia
butelki 2011-04-05 13.42

w zadaniu z butelkami powinno być 50, a nie 30.. niech się czytać nauczą ;)

agata Gość
~agata
Agata 2011-04-05 13.42

Ile jest za 23 i za Zaproszenie oraz opis znaczka pocztowego

Przemek Dana Przemek Dana
do misia 2011-04-05 13.46

No to chyba masz tutaj złą odpowiedź...

szusta jest the best .! ;d Gość
~szusta jest the best .! ;d
;DD 2011-04-05 13.50

...
Dobrze jest ;D

ja. XD Gość
~ja. XD
znaczki. XD 2011-04-05 13.58

ile trzeba było tam napisać linijek ?

Martyna Gość
~Martyna
... 2011-04-05 14.03

W zamkniętych mam 3 błędy do tego 21 mam źle (bo źle przemnożyłam) resztę z matematyki mam dobrze. Nie wiem jak z polskim. Ale próbny (jak dla mnie) był o wiele łatwiejszy, na próbnym miałam 37/40 i skończyłam sporo przed czasem. A teraz to skończyłam chyba 2 minuty przed zakończeniem.

monia Gość
~monia
... 2011-04-05 14.18

do zadania 20 mam 4 źle a z matmy wogłóle nie zrobiłam bo mi brakło czasu zależy co z polskim próbny był o wiele łatwiejszy :(

ania. Gość
~ania.
; / 2011-04-05 14.23

dupa. mam źle 4 zamknięte i mam też źle zadanie 24. maksymalnie będę miała 30 punktów jeśli reszta jest dobrze.=.= czyli nie dostanę się do gimnazjum, no zarąbiście. jestem załamana.

~ania Gość
~~ania
test 2011-04-05 14.24

ja w zamkniętych mam wszystko dobrze ale z matmą kiepsko. wszystko zależy od polskiego.
może nie będe mieć mniej niż 30 punktów.

lol Gość
~lol
go sc 2011-04-05 14.56

te odp są nie poprawne !!!

G. :) Gość
~G. :)
nie jest źle 2011-04-05 15.05

z matmy mam 1 do połowy dobrze a tak to reszta z matmy mam dobrze załamana nie jestem nie był taki trudny sama matematyka z polskiego też nie jest krytycznie więc myślę że około 34 pkt a apropo w zadaniu z butelkami jest 30 a nie 50

Ada Gość
~Ada
:P 2011-04-05 15.33

Ja mam 1 źle, albo 2 (w abc)
ale nie wiem czy uznają mi obliczenia z matematyki.