*
Dodane 2013-11-14 15.30 , komentarzy 0

Manufaktura na weekend. Będą zawody sumo robotów i spotkanie z Ewą Kasprzyk

Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w Manufakturze. Wielkimi krokami zbliża się weekend.

Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w Manufakturze. ...

Manufaktura na weekend

Autor: mat.pras.

ŁÓDŹ. Weekend za darmo: imprezy, koncerty, sport i wydarzenia [wstęp wolny]


Wielkimi krokami zbliża się weekend. Wolne dni będziecie mogli spędzić w Manufakturze, która przygotowała dla Was szereg atrakcji.

Zawody sumo dla robotów

Walczą, biegają, ścigają się niczym bolidy Formuły 1 i wychodzą z labiryntów. To potrafią roboty, które w sobotę (16.11) zmierzą się ze sobą w Zawodach Sumo Challenge 2013 w Manufakturze. Zmagania mechanicznych zawodników będzie można śledzić od godz. 11:00.

Ewa Kasprzyk o mił.ości – spotkanie w Empiku

Wspomnienia, dialogi, refleksje, anegdoty – te przeplatające się ze sobą elementy tworzą niezwykłą mozaikę – opowieść o barwnym życiu Ewy Kasprzyk. W niedzielę (17.11) w Empiku w Manufakturze aktorka spotka się z czytelnikami, aby rozmawiać o książce „Mił.ość”.

KĘDZIOREK pop-up store zostaje na dłużej

Szarości, czerń i beż z odcieniami przybrudzonego złota to barwy jesienno-zimowej kolekcji 2013/2014 Joanny Kędziorek, dostępnej w ulotnym butiku jej marki w Manufakturze. Kreacje spodobały się łodziankom, więc projektantka zdecydowała się przedłużyć współpracę z Manufakturą. Jej pop-up store będzie działał do końca listopada.

Tymczasowy butik Łukasza Jemioła jeszcze nie znika

Łukasz Jemioł zostaje w Łodzi na dłużej, jego pop-up store w Manufakturze będzie otwarty jeszcze przez kilka tygodni w nowym punkcie na I piętrze. W butiku jest już dostępna kolekcja BASIC zaprezentowana podczas ostatniego FashionPhilosophy Fashion Week Poland.X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: