*
Dodane 2014-10-19 08.00 , komentarzy 3

ANDRZEJKI W ŁODZI 2014: IMPREZY, WYDARZENIA

Weekend Andrzejkowy wypada w dniach 29 i 30 listopada. Jakie plany? Podpowiadamy, gdzie można się bawić w Łodzi.

ANDRZEJKI W ŁODZI 2014: IMPREZY, KLUBY, WYDARZENIA

ANDRZEJKI W ŁODZI 2014: IMPREZY, KLUBY, ...

Autor: archiwum MMŁódź

Andrzejki to noc z 29 na 30 listopada, kiedy to lejemy wosk i przepowiadamy przyszłość. W tym roku weekend Andrzejkowy wypada 29 i 30 listopada.

W Andrzejki łódzkie lokale dają nam możliwość zabawy i spędzenia wieczoru z magią i wróżbami. Sprawdź gdzie, kiedy, za ile i przy czym można się bawić w tym roku w Andrzejki.

Poniżej znajdziecie stale aktualizowaną listę imprez, które odbywają się w Andrzejki w Łodzi. Jeśli wiecie o jakichś wydarzeniach - powiadomcie nas. Piszcie w komentarzach pod tym artykułem.

Andrzejki w Łodzi 2014: imprezy, kluby


Andrzejki w sali bankietowej Venge

28 listopada wielki Bal Andrzejkowy odbędzie się w sali venge. Oprócz zabawy z dj'em, czeka na nasz pyszna uczta. Cena: 119 zł od osoby. Aby uczestniczyć w Balu Andrzejkowym nalezy złożyć rezerwację pod numerem te 796-203-803 lub wysłać maila na www.venge.lodz@yahoo.com

Rock-Hits w wykonaniu grup Resonance Orkiestry Symfonicznej

The Scorpions, Pink Floys, Nirvana, The Beatles, Queen, Bon Jovi i wiele innych. Hity tych zespołó zostaną zaprezentowane w wersji klasycznej 30 listopada w Filharmonii Łódzkiej. Bilety od 79 zł.

Edyta Bartosiewicz Love&More

29 listopada na scenie łódzkiej Wytwórni zaprezentuje się dawno niewidziana Edyta Bartosiewicz. Kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów, gitarzystka - kobieta multizadaniowa. Nie może was tam zabraknąć. Bilety: od 70 do 110 zł

Andrzejki z Kabaretem Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju zaniepokoi łodzian w Teatrze Muzycznym. Jeśli nie macie planów na tę magiczną noc 29 października, a chcecie się trochę pośmiać to idealna propozycja dla was. Bilety od 55 do 80 zł w zależności od miejsca.

Tommy Emmanuel

Jeden z najlepszych gitarzystów akustycznych na  świecie wystąpi w łodzkiej Wytwórni 30 listopada. Tommmy Emmanuel to prawdziwy wirtuoz i człowiek orkiestra. Jego koncerty to niezwykłe widowiska, a dobry kontakt z publicznością sprawia, że jest uwielbiany na całym świecie. Bilety: 130 zł

Thomas Anders i Modern Talking Band

28 listopada w Atlas Arenie na miłośników Modern Talking czeka niezła gratka. Z okazji 30-lecia grupy wystąpi Thomas Anders i Modern Talking Band! Podczas  koncertu na żywo Artysta zaśpiewa wszystkie największe przeboje repertuaru Modern Talking: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie",  "Atlantis Is Calling" i wiele innych. Bilety 89 do 159 zł

Andrzejki z wrózbą w Keja Pub

Wieczór wróżb odprawianych w Andrzejkową noc należy do kilkusetletniej tradycji. Dlatego 29 listopada w Keja Pub profesjonalna wróżka powie Ci jaką masz przed sobą przyszłość. Dla wszystkich gości organizatorzy zapewniają gorący posiłek, przekąski oraz kawę i herbatę.

 


Maciej Maleńczuk i Psychodancing

29 listopada w Teatrze Wielkim wystąpi Maciej Maleńczuk. Dwu godzinne koncertowe show zapowiada się bardzo ciekawie: artysta zapowiada, że zaśpiewa także nieznane piosenki. Cena: 80 - 120 zł.X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

nildur Gość
~nildur
DJEMBEJKI 2013! 2013-11-18 10.41

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkową afro-imprezę w Noc Andrzejkową 30 listopada do Restauracji Afrykańskiej Meg Mu i sąsiądującej z nią Galerii Off Piotrkowska! W tym roku Andrzejki upłyną zdecydowanie w afrykańskim klimacie i w rytmie bębnów djembe, dlatego też śmiało powiedzieć możemy o nowej “świeckiej tradycji”, czyli o ...Djembejkach!!
Okazja ku wspólnej zabawie i świętowaniu nadarza się wyborna, bo nasi przyjaciele z Meg Mu African Cook&Design obchodzą swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji w sobotę 30 listopada obejrzeć będzie można specjalną wystawę “Czarna Afryka” autorstwa znakomitej pary podróżniczej A&Ł Buszka Dada Design, a Rene i Magda zapraszają do swojej klimatycznej restauracji na pyszny jak zawsze poczęstunek!
Nieoficjalnym gwoździem imprezy będzie koncert grup warsztatowych szkoły City Bum Bum oraz zespołu City Bum Bum w sobotni wieczór (start: godz. 21). Zawsze wsłuchać się trzeba w muzykę, która łączy ludzi, a rzecz będzie o tyle szczególna, że dla dwóch naszych grup warsztatowych sobotni występ będzie absolutnym scenicznym debiutem!
Zespół City Bum Bum przygotował z kolei miłą klimatyczną niespodziankę dla wszystkich Andrzejów – i nie tylko!!
Bilety w cenie 15 zł w formie bransoletki na rękę do nabycia od 15 listopada w Meg Mu (Piotrkowska 138/140).
Świętuj z City Bum Bum i z Meg Mu w Andrzejkową Noc!!! A party not to be missed!!!

Olo Gość
~Olo
Nie ma jak Andrzejki... 2013-11-27 15.41

http://limmberro.blogspot.com

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-11-29 17.15

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Dodaj swój komentarz: