*
Dodane 2013-11-29 12.20 , komentarzy 3

ANDRZEJKI W ŁODZI 2013: IMPREZY, WYDARZENIA

Weekend Andrzejkowy wypada w dniach 30 listopada oraz 1 grudnia 2013 r.

ANDRZEJKI W ŁODZI 2012: IMPREZY, KLUBY, WYDARZENIA

ANDRZEJKI W ŁODZI 2012: IMPREZY, KLUBY, ...

Autor: archiwum MMŁódź

Andrzejki to noc z 29 na 30 listopada, kiedy to lejemy wosk i przepowiadamy przyszłość. W tym roku weekend Andrzejkowy wypada w dniach 30 listopada  i 1 grudnia 2013 r.

W Andrzejki łódzkie lokale dają nam możliwość zabawy i spędzenia wieczoru z magią i wróżbami. Sprawdź gdzie, kiedy, za ile i przy czym można się bawić w tym roku w Andrzejki.

Poniżej znajdziecie stale aktualizowaną listę imprez, które odbywają się w Andrzejki w Łodzi. Jeśli wiecie o jakichś wydarzeniach - powiadomcie nas. Piszcie w komentarzach pod tym artykułem.

Andrzejki w Łodzi 2013: imprezy, kluby


Andrzejki w Poleskim Ośrodku Sztuki

29 listopada o godz. 19. odbędzie się spotkanie andrzejkowe. Organizatorzy proponują zabawę przy muzyce, poczęstunek (gorący żur, kawa, herbata, sok, woda, pieczywo) oraz wróżby i konkursy. Zaproszenia są w cenie 25 zł i będą dostępne do 26 listopada w siedzibie organizatora. Informacje i zapisy: b.wysokinska@pos.lodz.pl

Andrzejki dla singli w klubie Riff-Raff


Nie masz drugiej połówki, a chcesz się dobrze bawić? Przyjdź 29 listopada do klubu Riff-Raff przy ul. Roosevelta 10 na andrzejkowy wieczór integracyjny. Na każdego imprezowicza czeka m.in. wróżka oraz zestaw zabaw andrzejkowych. Dla głodnych wrażeń start 20.

Andrzejki w klubokawiarni Kawalerka

29 listopada na Andrzejkach w klubokawiarni Kawalerka zagra młody producent/dj z Warszawy: Sovinsky. Jednoosobowy zespół, ekstremalny ekstrawertyk i muzyczny ćpun. Wstęp free, zapraszamy w imieniu każdego Andrzeja!


Andrzejki w klubie Flesz


Zapraszamy Was już 29 listopada na najbardziej roztańczoną a zarazem kiczowatą imprezkę w klubie Flesz. Będą ciastka z wróżbą, kolorwe opaski i czarodziejskie kapelusze. Bilety kosztują 12 zł.

Zagrają Bad Boys Blue, Boney M i Alphaville

30 listopada podczas koncertu artyści zaśpiewają wszystkie swoje największe przeboje. Alphaville wykona między innymi: "Big in Japan", "Forever Young", BoneyM słynne: "Daddy Cool", "Rivers of Babylon", a Bad Boys Blue zaśpiewa taneczne: "You’re a women" i "Pretty Young Girl".

Możdżer, Danielsson i Fresco w Wytwórni

Chcesz spędzić tegoroczne Andrzejki w niepowtarzalnym klimacie? Wybierz się do Wytwórni, gdzie międzynarodowe trio Możdżer-Danielsson-Fresco wprowadzi Cię w świat jazzu. Artyści będą promować nowy album "Polska".

Andrzejki z wrózbą w Keja Pub

Wieczór wróżb odprawianych w Andrzejkową noc należy do kilkusetletniej tradycji. Dlatego 30 listopada w Keja Pub profesjonalna wróżka powie Ci jaką masz przed sobą przyszłość. Dla wszystkich gości organizatorzy zapewniają gorący posiłek, przekąski oraz kawę i herbatę.

 


Natural Dread Killaz, TaLLib, MESAJAH i Riddim Bandits w Dekompresji


30 listopada w łódzkiej Dekompresji zostanie zorganizowany na jedyny w swoim rodzaju AUTUMN REGGAE FEST! Bilety kosztują 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu.

Andrzejki w Narrangaset

30 listopada już od godz. 23. przepowiadać przyszłość będzie wróżka Morgana . Z uwagi na bardzo dużą ilość chętnych , kto pierwszy ten lepszy. Nie zabraknie świetnej muzyki, promocji na barze i zabawy do białego rana. Wstęp 10zł. Solenizanci wchodzą za free. Start godz. 21.

Bal Andrzejkowy w Centrum Kultury Młodych

Gwarantujemy: profesjonalnego DJ, doświadczonego wodzireja, atrakcyjny program artystyczny, konkursy z nagrodami. Impreza koszyczkowa: Zapewniamy: 1 ciepły posiłek, owoce, kruche ciasteczka, zimne i ciepłe napoje. Cena: 120 zł od pary.

Dżem w Dekompresji

1 grudnia grupa zagra w Łodzi. Dżem jest jedną z najstarszych polskich grup rockowych. Muzycy znani są również bluesowego zacięcia. W 2013 roku obchodzą czterdziestolecie powstania zespołu. Muzycy mają na koncie 16 albumów studyjnych i 15 koncertowych. Koncert rozpocznie się o godz. 18. Bilety do 31 października kosztują 49 zł. Do 30 listopada - 52 zł. A w dniu 1 grudnia 55 zł.

Andrzejki Celtyckie w Łodzi - Keja Pub

Wigilia Dnia świętego Andrzeja, patrona Szkocji, jednej z celtyckich krain, jest doskonałym pretekstem do zabawy z żywą muzyką. Zabrzmią dudy, skrzypce, akordeon, flażolety i saksofon z towarzyszeniem gitar, pianina i bębnów, a andrzejkowe wróżby namalują songi, bajania i pląsy na deskach pokładu.
A wystąpi zespół JRM - Jigowo Reelowi Maniacy w koncercie pt. CELTIC FUSION
Ceny biletów: w przedsprzedaży 15 złotych, w dniu koncertu 20 złotych. Początek o godz. 21.X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

nildur Gość
~nildur
DJEMBEJKI 2013! 2013-11-18 10.41

Z wielką przyjemnością zapraszamy na wyjątkową afro-imprezę w Noc Andrzejkową 30 listopada do Restauracji Afrykańskiej Meg Mu i sąsiądującej z nią Galerii Off Piotrkowska! W tym roku Andrzejki upłyną zdecydowanie w afrykańskim klimacie i w rytmie bębnów djembe, dlatego też śmiało powiedzieć możemy o nowej “świeckiej tradycji”, czyli o ...Djembejkach!!
Okazja ku wspólnej zabawie i świętowaniu nadarza się wyborna, bo nasi przyjaciele z Meg Mu African Cook&Design obchodzą swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji w sobotę 30 listopada obejrzeć będzie można specjalną wystawę “Czarna Afryka” autorstwa znakomitej pary podróżniczej A&Ł Buszka Dada Design, a Rene i Magda zapraszają do swojej klimatycznej restauracji na pyszny jak zawsze poczęstunek!
Nieoficjalnym gwoździem imprezy będzie koncert grup warsztatowych szkoły City Bum Bum oraz zespołu City Bum Bum w sobotni wieczór (start: godz. 21). Zawsze wsłuchać się trzeba w muzykę, która łączy ludzi, a rzecz będzie o tyle szczególna, że dla dwóch naszych grup warsztatowych sobotni występ będzie absolutnym scenicznym debiutem!
Zespół City Bum Bum przygotował z kolei miłą klimatyczną niespodziankę dla wszystkich Andrzejów – i nie tylko!!
Bilety w cenie 15 zł w formie bransoletki na rękę do nabycia od 15 listopada w Meg Mu (Piotrkowska 138/140).
Świętuj z City Bum Bum i z Meg Mu w Andrzejkową Noc!!! A party not to be missed!!!

Olo Gość
~Olo
Nie ma jak Andrzejki... 2013-11-27 15.41

http://limmberro.blogspot.com

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-11-29 17.15

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Dodaj swój komentarz: