*
Dodane 2012-02-16 12.00 , komentarzy 23

PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA 2013 ROK. CZARNY PAPIEŻ a może KOMETA?

Jednym ze zwiastunów końca świata ma być papież o oliwkowej skórze.

PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA 2013 ROK. CZARNY PAPIEŻ a może KOMETA?

PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA 2013 ROK. CZA...

Autor: www.sxc.hu za www.wspolczesna.pl

Artykuł był aktualizowany.

Według przepowiedni Nostradamusa koniec świata nastąpi, gdy złożą się trzy elementy: Ziemię nawiedzać będą duże kataklizmy i że pojawi się „ogień na niebie ciągnący za sobą iskrzący się ogon”, czyli kometa. Innym zwiastunem końca świata ma być też to, że papieżem zostanie człowiek o oliwkowej lub czarnej skórze.

Według osób, które wierzą w przepowiednie Nostradamusa, sprawdziły się one już w takich przypadkach jak zamach na Kennedy'ego czy walk na Bliskim Wschodzie.

Niedawno decyzję o abdykacji ogłosił papież Benedykt XVI. Kardynałowie będą musiali wybrać nowego papieża. Niewykluczone, że może nim zostać osoba o ciemnym kolorze skóry, bo takie są taż oczekiwania niektórych osób związanych z Kościołem.

Dodatkowo astronomowie odkryli niedawno kometę C/2012 S1. Zbliża się ona do Ziemi. Ma być dobrze widoczna z naszej planety w 2013 roku i kilkukrotnie jaśniejsza niż kometa Haley'a -Boppa z 1997 roku.

Zobacz materiały o wydarzeniach w Łodzi

Reklamy na Pietrynie Teatr Mody ASPBiber w ŁodziFabryczny opóźniony!

X

Miejsce
w rankingu
Emilia Białecka *Emkanabe*

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

eniu Gość
~eniu
Przepowiednia Nostradamusa 2012-02-18 18.28

HWDN

Nostradamus Sekrety przepowiedni Gość
~Nostradamus Sekrety przepowiedni
Nostradamus Sekrety przepowiedni 2012-05-18 10.36

Nostradamus Sekrety przepowiedni
Ortografia i sposób zaznaczania akcentów
niekonwencjonalna ortografia,akcenty okultystyczne .
znane jedynie wtajemniczonym lub nadchnionym przez siły demoniczne.
tajemne metody,
jakimi posługiwał się Michel Nostradamus.
są ukrytym jezykiem masonów i okultstów.

Tłumaczenia są w zdecydowanej większości
przypadków nieudane i nie oddają istoty przepowiedni. -
prubujemy zatem próbę przedarcia się przez wszystkie niejasności czterowier-
szy Nostradamusa i dotarcia do rzeczywistego sensu jego proroctw.


moje nadnaturalne zdolnośći..
umożliwiły mi wyjaśnienie licznych niejasności zawar-
tych w jego profetycznych czterowierszach
i pozwoliły usunąć wiele trudności,
z jakimi borykali się wcześniejsi badacze.

nadszedł czas nie tylko na ponowną ich ocenę ale
i ostateczne odrzucenie pokutujących w opracowaniach popularnych niena-
ukowych komentarzy,

lecz również na ponowne przedstawienie biografii
proroka.

biografiia proroka przedstawia go jako chsześcijania.
co jest kompletną bzdurą i wielkim kłamstwem.
jeżeli istniała taka osoba jak nostradamus i była chsześcijaninem.
to oznacza tylko jedno cztrowiersze wydane w ksiązce .
Nostradamus - Wielka księga przepowiedni nie należą do niego.

a zatem do kogo odpowiedż jest bardzo prosta.
odpowiedzialna za to jest jakiś nieznany nam
wysoko wtajemniczony okultysta natchniony wizjami
przekazanymi mu przez lucyfera lub jakiegoś sprytnego demona.
wiec odpowiedzialnymi za te przepowiednie spewnością będą Masoni.
bądż iluminaci.

zawsze pojawia się ptyanie ,,po co ,,robić i pisać takie żeczy.
jest to sprytny plan lucyfera .z podanymi dokładnie zdażeniami.
miejscami nazwiskami .atakami.wojnami .klęskami.itd.?.
konkretniej jest to dokładnie opisany plan lucyfera.tak jak to on sobie obmyślił.
odpocządku do końca.a żeby było śmieszniej wystawiny został na widok publiczny .
i każdy kto ma ochotę może sobie przeczytać ,lecz nie każdy może zrozumieć.
osobiście myśle że to nawet zabawne.

Jest też ukryty drugi sens religijny .
wszyscy znawcy tematu wiedzą że iluminati nienawidzą chsześcijan.
i podsuwając pod nos chsześcijana okultystyczny tekst .
{plan lucyfera spisany w jednej księdze}to tak jak by dawać katolikowi
do ręki biblie szatana do rozważania i doszukiwania sie ukrytego sęsu.

przypomne że BÓG natchnoł swoich proroków i nakazał im spisać swój plan .
w jednej księdze wraz z tym co ma sie wydażyć. tak powstała BIBLIA.
i namawiał ludzi do rozważania tekstu biblijnego .bo dzięki temu można uzyskać zbawienie.


fragment bibli
V Mojżeszowa 18:10

Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał przez ogień swego syna lub córkę,
uprawiał wróżby, gusła, {przepowiednie }i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma,
zwracał się do umarłych. 12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan,
Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz,
słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój.

-Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. i jego słowu.BÓG chce powiedzieć że tylko Biblia nic poza tym.jeśli złamiesz tą myśl.
-jest napisane ,,.Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan,
Bóg twój, sprzed swego oblicza.

- Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz,słuchały wróżbitów .A tu mamy wyrażnie napisane .Nostradamus - Wielka księga przepowiedni
- lub przepowiednie Nostradamusa.po przeczytaniu tytułu możemy mieć pewność że nostradamus był wróżbitą.



koniec Sekret przepowiedni rozwikłany.
.

asdfghj Gość
~asdfghj
zvb 2012-08-03 13.22

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

zbogiemnapan Gość
~zbogiemnapan
jasne jak oblicze Boga 2012-11-06 14.35

wszystko to marność !!

regulator Gość
~regulator
ostatnim papieżem pobędzie rzymianin 2012-11-06 14.36

Po Janie Pawle 2 będzie jeszcze dwóch papieży pisze Nostradamus (jeden czarny drugi Piotr rzymianin) , jeżeli chodzi o władze nad światem to największą mają USA ,a tam ostatnim z prezydentów był czarny , a teraz szykuje się Romney (rzymianin) ostatni przywódca mający największy arsenał nuklearny na świecie a tym samym władzę nad światem.

siema Gość
~siema
początek nowej ery 2012-12-16 18.37

kupie sobie n-ke i nagram ten koniec świata wrzucę na fb jakby ktoś przegapił

bzdury Gość
~bzdury
Jeju 2012-12-20 17.15

No tak , bo jakiś koleś powie "KONIEC ŚWIATA" I wszyscy wierzą .... Nikt nie zna dnia ani godziny" . A po za tym jak już będzie ten koniec świata to za kilkaset milionów lat kiedy słońce się wypali czy coś.
Zresztą może "koniec świata" Bóg ma na myśli co innego ? to, co sie teraz dzieje.
Czyli powodzie, tornada, kryzys , bezrobocie itp.

Zastanówcie się.

ewelyyyna Gość
~ewelyyyna
przepowiednie nostradamusa 2012-12-20 22.50

Skoro Bog nas kocha to nie pozwoli na to rzebysmy cierpieli proste

ślimak332 Gość
~ślimak332
KONIEC ŚWIATA 2012-12-21 08.30

ŻAL MI WAS DZIŚ JEST 21.12.2012 I NIBY MA BYĆ ,,KONIEC ŚWIATA'' O GODXZ 10:40 LUDZKOŚĆ MA NIBY PRZESTAĆ ISTNIEĆ JUŻ UWIEŻE TRALLALA DUPALALA ;(

seba Gość
~seba
ewelyyyna aleś ty głupia 2012-12-21 08.53

"skoro Bóg nas kocha to nie pozwoli rzebyśmy cierpieli proste"-hahaha dobre, to co do tej pory nie było nikogo kto by nie cierpiał? mało jest cierpienia na świecie? Boga nie ma, a jeśli jest to nie jest miłosierny lub nie ma możliwości ingerencji w to co sie dzieje, inaczej nie byłoby tylu ludzi pokrzywdzonych, na przykład porwane małe dzieci , gwałcone , torturowane i zabijane. i co gdzie jest ten twój Bóg, czemu pozwolił by te dzieci cierpialy??????? tak jak napisałem BOga nie ma lub jeśli jest to nie jest miłosierny lub nie ma możliwości ingerowania w to co sie dzieje we wszechświecie.

....... Gość
~.......
O _o 2012-12-21 13.17

Wy w to wierzycie ? tani chwyt reklamowy . no przecież już godzina 13:18 !

nostradamus Gość
~nostradamus
koniec świata 2012-12-21 15.31

oj majowie majowie nie trzeba było pić tyle wody ognistej

e Gość
~e
Lol 2012-12-21 18.42

,,z kraju spokojnego poranka koniec nadejdzie, gdy tańczącego konia 9 okręgów otaczać będzie" Nostradamus 1543

http://celebixy.pl/przepowiednia-nostradamusa-17912

e Gość
~e
Lol 2012-12-21 18.43

http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

1 000 000 000 wyświetleń

ciekawy Gość
~ciekawy
? 2012-12-22 16.49

Noi co z tym końcem świata?

Obik Gość
~Obik
No jak to co 2012-12-23 21.19

Majowie odwołali koniec świata, bo Toyota ma promocję. Bosz.

gojka Gość
~gojka
ha ha ha i co? 2012-12-25 22.16

Gdzie ten koniec? O koncu -prawdziwym nikt nie bedzie wiedzial cwoki.

emja Gość
~emja
xD 2013-01-05 00.50

o cholera. był koniec! przed świętami w supermarketach. proroki pieprzone..

deymon Gość
~deymon
KONIEC ŚWIATA - NA ŻYWO 2013-02-14 13.52

www.koniecswiata.ugu.pl
monitoring bepieczeństwa ziemi

Blackhawk83 Gość
~Blackhawk83
A co wy na to? 2013-02-15 23.20

A co wy na przepowiednie o "kuli ognia ciągnącej za sobą iskrzący ogon" po dzisiejszych wydarzeniach w Rosji? :P

justys Gość
~justys
hmm 2013-02-24 16.04

SEBA- to nie wina Boga że ludzie są gorsi od zwierząt!! mamy wolną wolę i to kim jesteśmy i jakich czynów dokonujemy zależy tylko od nas samych! śmieszą mnie komentarze tych wszystkich "ateistów" którzy wszędzie i najgłośniej jak tylko potrafią mówią że Boga nie ma bo tyle zła na świecie a On nie reaguje, ale prawda jest taka że gdyby takiego "ateistę" spotkała jakaś krzywda to w ostateczności szukał by pomocy u Boga w którego istnienie nie wierzył! i nie mówcie że nie bo dopóki nie staniecie twarzą w twarz z problemem, którego nie jesteście sami przezwyciężyć nie jesteście w stanie powiedzieć że tak by nie było! człowiek to słaba istota a w obliczu zagrożenia brzytwy się chwyta!!!

SIRENN Gość
~SIRENN
koniec swiata .przepowiednie wrozby bajki dla idiotow 2013-03-05 02.15

Jest jeden Bog swiety i tylko w niego mamy wierzyc i czcic
WIZJEI DOSTAJA NAJCZESCIEJ DUCHOWNI SAMOTNI WRUZBICI RODZAJ HALUCYNACJI OKRESLANY CHOROBOM PSYCHICZNA OBSESJA DOWODZENIA SWIATEM JAKIEJ DOZNAL LUCYFER POCZYM UPADL STRACONY Z NIEBA NAJWIEKSZYM BOWIEM BOGACTWEM JEST BEZINTERESOWNA MILOSC BLIZNIEGO CZYSTOSC IJASNOSC UMYSLU CZYLI DUSZY I TYLKO TYCH WYBRANYCH BOG ZAPROSI NA UCZTE .MODLCIE SIE O POKOJ NA SWIECIE POMAGAJCIE BIEDNYM I SAMOTNYM NIE POTEMPIAJCIE BLIZNIEGO OPIEKUJCIE SIE TROSKLIWIE DZIECMI PONIEWARZ WASZE POTOMSTWO JEST PRZYSZLOSCIA SWIATA

Relgia,wiara, przepowiednie to bzura Gość
~Relgia,wiara, przepowiednie to bzura
Relgia,wiara, przepowiednie to bzura 2013-07-25 15.27

Ludzie mają bujną fantazję w aspekcie religijności czy przepowiedni. Nie ma Boga, nie ma przepowiedni. Sami sobie wszystko wymyślilismy.