*
Dodane 2011-12-22 16.46 , komentarzy 1

Manufaktura w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia

W Święta Bożego Narodzenia część handlowa Manufaktury będzie zamknięta. Nie oznacza to jednak, że zabraknie rozrywki przy ul. Drewnowskiej.

W Święta Bożego Narodzenia część handlowa Manufaktury będzie ...

Manufaktura na Wigilię i Święta Bożego N...

Autor: stevenlodz

Boże Narodzenie 2011 i Sylwester 2011/12 w Łodzi - dowiedz się wszystkiego

Jutro (23 grudnia) w godzinach 10-22 oraz w Wigilię do godziny 15 można przyjść na tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Znaleźć możemy tam m.in. choinki, pierogi, czy tradycyjne wędliny. Nie brakuje też wigilijnego karpia, a także słodkości - prażonych orzechów, karmelkowych lizaków, a nawet miodów, które przygotował Wojewódzki Związek Pszczelarzy. Dla pełnoletnich i niezmotoryzowanych gratką może być rozgrzewający grzaniec galicyjski. Do jutra stoiska czynne są do godziny 22, a w sobotę do 15.

W Wigilię galeria handlowa Manufaktury również pracuje tylko do 15, podobnie jak lodowisko. Godzinę dłużej czynny będzie Real. Jeśli zaś chodzi o 25 i 26 grudnia, to zakupów w Manufakturze nie zrobimy, ale dobrze się bawić możemy.

W święta Bożego Narodzenia czynne będą Arena Laser Games, Cinema City (pierwszy seans od 14) i kręgielnia (w godzinach 10-22). Na łyżwach będzie można pojeździć w godzinach 12-22.

W święta czynne będą również restauracje, chociaż nie wszystkie w obydwa dni. Zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek w godz. 12-23 można coś przekąsić w restauracji Sioux. W poniedziałek można odpocząć od domowych obowiązków i wybrać się na obiad do The Mexican (g. 15-21), Hana Sushi, czy Anatewki. Od 13 pracować będą Bierhalle i Pizza Hut, a także wegetariański Greenway (od 16).

W poniedziałek od 11 czynna będzie także restauracja Magdy Gessler "Marcello". Na łakomczuchów czekać będzie też Naturalna Jogurteria Lodowa i Coffee Heaven.

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia) w Teatrze Małym odbędzie się z kolei spektakl "Wydmuszka". To historia dwóch kobiet - mądrej i samotnej bibliotekarki z żoną biznesmena w lśniących kozaczkach i pełnym makijażu. Panie poznają się przypadkiem w bibliotece. Jakie będą ich dalsze losy? Spektakl rozpocznie się o godzinie 19.15.

Zobacz co dzieje się w Manufakturze:X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

Mateusz Szubert Gość
~Mateusz Szubert
Wspaniale 2011-12-23 10.44

że jest tyle możliwości spędzania świąt, to wspaniałe świetliste czasy, całe miasta rozświetlone, dziękuję.

Dodaj swój komentarz: