*
Dodane 2012-03-24 20.45 , komentarzy 7

Sylwia Grzeszczak na drugie urodziny Portu Łódź [zdjęcia]

Sylwia Grzeszczak wystąpiła w naszym mieście. Koncert odbył się w ramach 2. urodzin Portu Łódź, w patio centrum handlowego.

Sylwia Grzeszczak w Porcie Łódź

Autor: Łukasz Ratajczyk

Zobacz co jeszcze dzieje się w Łodzi w ten weekend

Sylwia Grzeszczak, topowa polska wokalistka ostatnich miesięcy, autorka takich hitów jak "Małe rzeczy", "Sen o przyszłości", "Naucz się kochać", czy "Karuzela", wystąpiła z koncertem w Łodzi. Piosenkarka zagrała dzisiaj (24 marca) podczas imprezy zorganizowanej na drugie urodziny centrum handlowego Port Łódź.

Piosenkarka swoją oszałamiającą karierę rozpoczynała w wieku zaledwie sześciu lat występem w programie "Od przedszkola do Opola", w którym wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Następnie wzięła udział w programie Idol, zaczęła także współpracę z polskimi raperami, nagrywając trzy utwory na płycie grupy Ascetoholix. Wspólna trasa koncertowa z Liberem i Doniem oraz debiutancka płyta nagrana z pierwszym z nich przyniosły już spory rozgłos. Jednak prawdziwym strzałem w dziesiątkę okazał się dopiero utwór "Małe rzeczy". Piosenka znalazła się na szczycie niemal wszystkich polskich notowań list przebojów przynosząc Grzeszczak prawdziwą sławę.Sylwia Grzeszczak wystąpiła w Porcie Łódź.

Jaki był koncert w Porcie Łódź, zależy od punktu widzenia. Z pewnością nienaganny wokalnie, klimatyczny, a zarazem żywiołowy i energiczny. Grzeszczak raz za razem pokazywała to swój kobiecy pazur, to łagodną twarz, delikatnie bujając setki zgromadzonych fanów w rytmie swoich nastrojowych piosenek. Z pewnością dla najwierniejszych fanów koncert okazał się być zbyt krótki, mimo tego z pewnością repertuar jak i nienaganne wykonanie wszystkim przypadło do gustu.

Zobacz więcej relacji z koncertów w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

X

Miejsce
w rankingu
Łukasz Ratajczyk

"Jeśli ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca jest mało profesjonalna przypomnij mu, że Arka Noego była dziełem amatorskim a Titanic dziełem profesjonalistów". . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Więcej pstryków znajdziesz na WYTWORNIAKADROW.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Garos Garos
po występie 2012-03-24 20.59

Sylwia Grzeszczak rozdawała autografy pod Empikiem, tam się dopiero działo. Dziki tłum ostro napierał na ochronę, sam musiałem tam walczyć ponieważ syn też sobie zażyczył autograf.Udało się, mamy trzy podpisane zdjęcia :)

Piotrrrrrrr Gość
~Piotrrrrrrr
Po Koncercie ... 2012-03-24 21.19

Bardzo fajny koncert :))

ozzygirl85 ozzygirl85
heh. 2012-03-25 12.45

a ja powiem tak : NIE PODOBALO MI SIE.
Na wczesniejszych koncertach Portu jakoś lepiej było to zorganizowane niż tu.
Może ci co stali w pierwszych rzędach coś widzieli za to z tyłu na przeciwko sceny były problemy. Nie dość że dzieciaki które tam były ( a była większość ) nic nie widziały, bo scena była dość niska a Sylwia w większości siedziała , to z przodu dzieciaki siedziały na tzw, "barana" na plecach rodziców i zasłaniały dodatkowo wszystkim z tyłu.
A wystarczyłoby małe podwyższenie na fortepian ( takie jak było na koncercie Wyszkoni) i byłoby lepiej .


Więc kończąc ja sie zawiodłam. Nie co do śpiewu bo śpiewała ładnie ale co do organizacji tego wszystkiego.

No ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

Fani! :) Gość
~Fani! :)
Super Sylwia!!!! :) 2012-03-25 20.30

Super Sylwia!!!! :)

ewka Gość
~ewka
było super ja widziałem wszystko a stałem na końcu:-) 2012-04-05 21.15

swietny wokal ,swietna gra i koncert przeszło godzinny wiec super!

dara Gość
~dara
Sylwia Grzeszczak 2012-04-05 21.47

było świetnie bardzo ładnie śpiewała a i ty OZZYGIRL85 nie chodziło o to żeby widzieć Sylwie Grzeszczak tylko słyszeć jak ona pięknie śpiewa a założę się ,że ty byś tak nie zaśpiewała.
XD

Magdaa Gość
~Magdaa
Dla mnie Zajebiście ! 2012-04-07 21.52

Ja byłam i nie żałuję ale przy Empiku działo się działo stałam ponad godzinę po autograf ale warto było spotkać się twarzą w twarz z tak zajebistą osobą . ; DD Jestem mega zadowolonaa ; ]

Dodaj swój komentarz: