*
SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014 OPERON Dodane 2014-01-09 07.00 , komentarzy 53

Sprawdzian szóstoklasisty 2014 OPERON 9 stycznia - zobacz odpowiedzi

60 minut będzie trwał sprawdzian szóstoklasisty 2014 z OPERONEM 9 stycznia.

60 minut potrwa sprawdzian szóstoklasisty 2012. Sugerowane ...

Sprawdzian szóstoklasisty 2012 już 3 kwi...

Autor: www.sxc.hu

OPERON SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014: Odpowiedzi, Wyniki


9 stycznia 2014 uczniowie napiszą próbny sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM. Sprawdzian piszą uczniowie ze szkół, które zgłosiły się do udziału w akcji. Próbny sprawdzian szóstoklasisty rozpoczął się o godz. 9.

Jak tylko będziemy mieć sugerowane odpowiedzi, znajdziecie je w linku poniżej.

Sprawdzian szóstoklasisty 2014 OPERON 9 stycznia - zobacz odpowiedzi



Sprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON 10 stycznia - zobacz odpowiedzi


Odpowiedzi na pytania otwarte znajdziecie na: Próbny sprawdzian szóstoklasisty 2013 OPERON. Walka z czasem [odpowiedzi], gk24.pl


Zobaczcie też wcześniejsze sprawdziany szóstoklasisty:


Na sprawdzian szóstoklasisty 2012 z CKE tematem przewodnim sprawdzianu był wynalazek braci Lumiere. Szóstoklasiści musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące historii kina. Dodatkowo, jednym z zadań, było również napisanie opowiadania, jak ktoś zrobił miłą niespodziankę swoim domownikom.

Jak na sprawdzian szóstoklasisty przystało, nie zabrakło też zadań z matematyki, ale mało było za to pytań przyrodniczych.

Z takimi i jeszcze wieloma innymi pytaniami musieli się zmierzyć szóstoklasiści w 2012 roku. Na udzielenie odpowiedzi każdy uczeń miał 60 minut (uczniowie z dysfunkcjami mogli mieć wydłużony ten czas o maksymalnie 30 minut).  

Oficjalne wyniki sprawdzianu podane będą w maju, ale po zakończeniu testu tutaj znajdziecie sugerowane odpowiedzi ze sprawdzianu w 2012 roku.



Udostępnij wyniki sprawdzianu na Facebooku


WAŻNE: Odpowiedzi należy porównać z arkuszem dostępnym w linku poniżej

Pobierz: sugerowane odpowiedzi ze sprawdzianu 2012


Pobierz: TEST SZÓSTOKLASISTÓW 2012


Zobacz: wstępne wyniki sprawdzianu 2012 wg. CKE


Piszcie w komentarzach poniżej, jak Wam poszedł sprawdzian, z czym mieliście największe problemy w 2012 roku.





X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Marta Gość
~Marta
Test szóstoklasisty. 2012-04-02 20.39

O matko, jutro piszę ten test boję się jak nie wiem. ; // POMOCY !

nie wazne Gość
~nie wazne
o zal 2012-04-02 20.51

to juz jutro dzien sondu:(

Natala ;) Gość
~Natala ;)
egzamin .. 2012-04-02 21.14

Oj nie martwcie się, wyjdzie super :D Ja też to coś jutro piszę i też się stresuję no ale cóż :) Taka kolej rzeczy ;d
Spójrzcie też z 2 strony :) po jutrzejszym dniu, nie będziemy się już martwić i stresować ;d sam luzik, aż do wakacji :D
Pozdrawiam ;-* !

pasior Gość
~pasior
egzaminek..:) 2012-04-02 22.45

OJ tam , nie martwcie się ja też mam stracha ,ale co tam przebolejemy to a potem luz , bajka !!!

Ja Gość
~Ja
Luzik 2012-04-03 10.19

W ogóle się nie stresowałem, ogólnie to łatwy.

Ja 6-klasistka ;( Gość
~Ja 6-klasistka ;(
Nie luzik 2012-04-03 10.24

Trudny! trudna i głupia matematyka! Boje sie moich wyników

Klasistkaa. Gość
~Klasistkaa.
Beznadziejaa.. 2012-04-03 10.29

A więc był troche trudny najgorsza matma ! a reszta NAWET łatwa ;] czekam na klucz odpowiedz .

żle Gość
~żle
ŻLE 2012-04-03 10.45

to był koszmar pewnie dostane 1 pkt żalllllllllllll

Wamprelia Gość
~Wamprelia
Głupia matma 2012-04-03 10.46

Średni był ! boje się wyników ;/ ; c

ss Gość
~ss
Trudne 2012-04-03 10.48

Jak dostanę 20 pkt to będzie git :D Chociaż na próbnym miałem 32 . Był dużo trudniejszy od próbnego :/

Sylwia :) Gość
~Sylwia :)
Odpowiedzi! 2012-04-03 10.56

kiedy będą te głupie odpowiedzi?! ja chcę sprawdzić czy zrobiłam wszystko dobrze :D

Adios 19 Gość
~Adios 19
Łatwa matma Średni polski 2012-04-03 10.57

W 21 zadaniu mi wyszło że długopis kosztuje 3,20zł a zeszyt 4,50zł.W zadaniu 23 wyszło mi 36 sekund jedna strona.

Sylwia :) Gość
~Sylwia :)
cholera. 2012-04-03 11.00

większości wyszło 36 sek. a mi 10 ; /

Bunga Bunga Gość
~Bunga Bunga
Już po teścieee... 2012-04-03 11.02

Jaki troche był trudny i wgl. ale jakoś napisałam i kiedy wyniki ???

@Nikola_love1D  to mój twitter xD Gość
~@Nikola_love1D to mój twitter xD
DAJECIE!!!!!!!!! 2012-04-03 11.11

DAJCIE JUZ WYNIKI BO SOBIE PÓJDĘ XD CZEKAM I CZEKAM I JUZ WKURZONA JESTEM ;D

ja Gość
~ja
yy 2012-04-03 11.13

juz napisany po stresie:D

Natalia Gość
~Natalia
TEST 2012-04-03 11.13

Moim zdaniem, był trudny i taki dziwny ;/ Nie miał łady tak jak próbny ;// Oby było dobrze :))

mumu Gość
~mumu
ŁATWY! 2012-04-03 12.15

Test moim zdaniem był łatwy matma prosciutka i ogólnie dobrze mi poszedl;)

alicja Gość
~alicja
Już po !!! 2012-04-03 12.19

Nareszcie koniec !!! Strasznie Łatwy !!!

OMG Gość
~OMG
o jejciu, 2012-04-03 13.24

http://www.cke.edu.pl/images/stories/0000000_sprawdz_2012/s-1-122.pdf nasz sprawdzian :C , ja sprawdzałam to 24 całe źle miałam i jeszcze jedno z zadań zamkniętych.... LOL

Ktoś Gość
~Ktoś
MASAKARA strasznie trudny... 2012-04-03 13.24

według mnie był bardzo trudny... i głupi

marta$ Gość
~marta$
nawet nawet... 2012-04-03 13.26

wyniki będą dopiero w czerwcu a wgl. to niebył ani za trudny ani za łatwy taki se

Nu$ka Gość
~Nu$ka
wreszcie ;D 2012-04-03 13.39

Mi poszedł dośc łatwo tylko przy dwóch zamkniętych poleciałam ;P a tak to wszystko chyba mam dobrze xD najłatwiejsze były zadania z matmy, polski taki sobie - żeby wymyślić opowiadanie trzeba się troche wysilić ;) ale było spoko ^^

Ola Gość
~Ola
trudny 2012-04-03 14.28

Porównując do zeszłego roku to ten był bardzo trudny. To niesprawiedliwe!

Pyśka <3 Gość
~Pyśka <3
OMG ;d 2012-04-03 16.16

O.. bosh już sprawdziłam swoje odpowiedzi i wychodzi mi na to, że w zadaniach zamkniętych mam 17 pkt. na 20. A z resztą poszło trochę lepiej!! Zad. 21 mam dobrze. Zad. 22 mam dobrze. Zad 23 mam źle. A zad 24 pół na pół!!
Życzę wszystkim powodzenia i dostania się do wymarzonego gimnazjum!! ;)) Nie ma co się denerwować!! ;**