*
Dodane 2012-10-28 11.00 , komentarzy 5

Bartek Grzanek w finale Mam Talent [wideo]

Wokalista z Aleksandrowa Łódzkiego oczarował publiczność swoim występem w półfinale i razem z grupą Multi Visual przeszedł do finału programu.

Bartek Grzanek na castingu do Mam Talent

Autor: Za: YouTube.com

W sobotni wieczór Bratek Grzanek wziął udział w drugim półfinale piątej edycji programu Mam Talent. Wokalista wykonał piosenkę "I put a spell on you" Jay'a Hawkinsa.

Wykonanie spotkało się z pozytywnym odbiorem przez publiczność, podzieliło jednak jury. Agnieszka Chylińska zaproponowała, żeby Bartek zabrał ją do Aleksandrowa Łódzkiego. Ponadto dodała: "Fantastyczny występ, fantastyczny wybór piosenki. Wydarzyło się coś pięknego, dzisiaj miałeś swój mega występ w tym programie" - zachwalała Bartka.

Odmiennego zdania był Robert Kozyra: "Nie wiem, co się z Tobą stało, ale uleciało z Ciebie wszystko, co miałeś najlepszego. To było siłowe, bezmyślne śpiewanie, ale efekciarskie. Po to, żeby zrobić wrażenie na publiczności i być może na jurorach" - oceniał zaraz po występie. "Dla mnie niestety poległeś" - dodał.

"Była Kulawik, był Wyrostek, był Bednarek. Teraz będzie era Grzanka" - przewidywała natomiast Małgorzata Foremniak. (Zobacz: Wszystkie występy drugiego półfinału Mam Talent).

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

hzl Gość
~hzl
ma ciśnienie na szkło 2012-10-28 16.37

występował już w Voice of poland, a teraz jest w Mam talent. Skoro po jednym programie nie udało mu się wybić, to po drugim też nie da rady. Nie każdy kto umie śpiewać musi nagrywać płytę. Tak jak nie każdy kto potrafi pisać zostaje pisarzem.

MG Gość
~MG
DUPA JASIU 2012-10-29 12.34

Komentarz do powyższego: już się wybił !!! Nie ma ciśnienia na szkło tylko pracuje nad sukcsesem niemalże od urodzenia. Uczył się najpierw gry na akordeonie, potem na gitarze.Śpiewu nigdy się nie uczył, czyli MA TALENT. Zapracował sobie na ten sukses. Jego życie to muzyka. Jak śpiewa, to widać przecież, że przeżywa to całym sobą. A płytę tak czy inaczej nagra.Jak nie znasz człowieka, to nie pisz głupot.

paweł Gość
~paweł
Bartek 2012-10-30 20.58

Byłem w tym roku na balu czerwonych róź organizowanym przez panią poseł Agnieszkę Hanajczyk ,Bartek tam grał
świetny muzyk
Bartek pozdrowienia od ekipy z Parzeczewa która bawiła sie do samego końca

MG Gość
~MG
Dzięki Bartku powyżej piszący 2012-10-31 09.39

Najbardziej mnie denerwuje ocena kogoś, kto nie ma żadnej wiedzy na temat danego człowieka-to komentarz do pierwszej opinii.

IK Gość
~IK
Bartek Grzanek jest wspaniały 2012-11-10 22.43

o jakim ciśnieniu na szkło piszesz,
Bartek nie ma poparcia jak np. Patrycja Markowska

Dodaj swój komentarz: