*
Dodane 2012-12-23 12.00 , komentarzy 10

Wigilia i Boże Narodzenie 2012. Jak i gdzie będą otwarte sklepy w Łodzi

Ostatnie świąteczne zakupy zrobimy w Wigilię do godz. 15. Później zostają tylko stacje benzynowe i osiedlowe sklepy.

Ostatnie świąteczne zakupy zrobimy w Wigilię do 15. Później ...

Centra handlowe będą w święta nieczynne

Autor: Daniel Siwak

Znamy imię małego geparda z łódzkiego zoo


W piątek i sobotę (21 i 22 grudnia) wyjątkowo sklepy Carrefour będą czynne do godz. 23, natomiast w niedzielę (23 grudnia) sklepy Lidl i Biedronka do godziny 21. W poniedziałek (24 grudnia), czyli w Wigilię, większość sieci handlowych będzie pracowała krócej.

Do godziny 14 ostatnie świąteczne zakupy będzie można zrobić w Biedronce, Lidlu,  Makro, Praktikerze, Intermache i Kauflandzie. Natomiast do godz. 15 w Wigilię otwarte będą takie sklepy jak: Carrefour i Real.

W pierwszy i drugi dzień świąt (25 i 26 grudnia) Galeria Łódzka, Manufaktura i Port Łódź oraz markety będą nieczynne. Otwarte mogą być jedynie sklepy osiedlowe. Pilne zakupy w tych dniach będzie można zrobić także na stacjach benzynowych.

24, 25 i 26 grudnia nie będą pracować: Urząd Miasta Łodzi, Urząd Marszałkowski oraz pozostałe urzędy i instytucje miejskie oraz wojewódzkie.

Komunikacja miejska będzie kursować w Wigilię specjalnego rozkładu jazdy, a w Boże Narodzenie według świątecznego rozkładu jazdy. Inaczej będą także otwarte apteki w Łodzi.

Czytaj codziennie: MMLodz.pl/Wiadomości


Polecamy na MM Łódź
Łódź Fabryczna | ulica Piotrkowska | Kolory ulic Łodzi | Konkursy | PKP, MPK - rozkład jazdy | Karaoke w Łodzi | Widzew Łódź | ŁKS Łódź | Auto Radar | Student na rowerze

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Migdal Gość
~Migdal
Co z netto na widzewie 2012-12-19 19.55

A czy ktos wie co z netto na widzewie przy rokicinskiej kiedy sie otwiera?

Marcin_Kamrat84 Marcin_Kamrat84
Stacje.. 2012-12-19 20.55

A ja przy okazji z pewną uwagą. Mam nadzieje że trzeźwo myślący ludzie, i ci chociaż trochę inteligentni zakupią sobie wszystko co potrzebne przed świętami i nie muszą chodzić na stacje benzynowe. Ludzie- ci pomyślcie trochę też o tych co muszą na stacji w te dni pracować, nikt tam nie ma ochoty i nie czeka na stertę pijaków którzy w Wigilie stoją w kilometrowej kolejce po wódke. Zastanówcie się trochę i może do kogoś to dotrze- pracujący na stacji też chcą mieć spokojne święta- mimo że w pracy...

Marian Gość
~Marian
Stacje 2012-12-19 23.53

Kochany w pracy to nie ma świąt , praca to jest praca, albo pracujesz albo świętujesz, więc nieuzasadniony jest Twój post, przecież nikt nie zmusza tych ludzi do pracy na stacji, ktoś idąc do takiej pracy zdaje sobie sprawę, że jest to praca w piątek świątek, całą dobę, takie życie, ktoś musi wykonywać ten zawód

Monika Gość
~Monika
Marian - gadasz glupoty 2012-12-20 12.19

W dzisjejszych czasach wobec duzego bezrobocia - nie masz wyboru albo musisz podjac taka prace albo nie masz za co zyc

basia Gość
~basia
wigilia 2012-12-20 23.19

Zapomnieli napisać że auchan otwarty będzie do 16. Współczucia dla pracowników

Marcin Gość
~Marcin
jak... 2012-12-21 00.02

Aż strach iść w takie tłoki które na pewno będą. A poprzeczka ustawiona wysoko kupić tablet jakby to była jakaś łatwizna. Tyle tego narobili że jak dla mnie wszystko są takie same. Jak rozróżnić coś dobrego od śmiecia?

Ochraniacz Gość
~Ochraniacz
HALA ZIELONY RYNEK 2012-12-21 16.20

PLAC BARLICKIEGO
23 grudnia niedziela - 7-15
24 grudnia wigilia 6-16
31 grudnia sylwester 6-16

łodzianin Gość
~łodzianin