*
Dodane 2013-02-02 12.30 , komentarzy 6

Miss Polonia 2012: Natalia Piguła najładniejsza? [zdjęcia]

Finał Miss Polonia 2012 już 2 lutego. Zobacz zdjęcia wszystkich kandydatek.

Natalia Piguła z Łodzi ma szansę na koro...

Autor: Iza Grzybowska/ Move

Finał konkursu zostanie zorganizowany 2 lutego w warszawskim ATM Studio. Gala finałowa będzie transmitowana na antenie TVP 2. Początek o godz. 20.10. Gwiazdą wieczoru będzie Edyta Górniak. Reżyserem gali jest Maciej Sobociński - wyreżyserował m.in. programy "Master Chef" i "Taniec z Gwiazdami". Za oprawę muzyczną odpowiada Adamus.

Zobacz: Natalia Piguła walczy o tytuł Miss Polonia 2012 [zdjęcia]


Miss Polonia 2012 zostanie wybrana za pośrednictwem głosowania SMS. O tytuł Miss Polonia 2012 powalczy 20 kandydatek. Do finału dostała się łodzianka Natalia Piguła, która w konkursie wystartuje z numerem 10.

- Osiemnaście finalistek wyłoniono podczas eliminacji regionalnych i castingów organizowanych w kraju, dwie z nich to reprezentantki Polonii wybrane podczas konkursów przeprowadzonych w Irlandii i Szwecji - informują organizatorzy konkursu.

Zobacz zdjęcia finalistek Miss Polonia 2012

Zobacz materiały o wydarzeniach w Łodzi

ŁOM na unijną kasęPstrokata PiotrkowskaŁódź TargowaŁapanie gadów

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

gosc Gość
~gosc
ladna 2013-01-30 20.02

dobra jest ta lodzianka :)

ktoś Gość
~ktoś
dobra 2013-01-30 20.30

Donra to jest miss polski a nie miss polonia...

Paweł Hajncel Gość
~Paweł Hajncel
Często pir....li mi się we łbie ! Dajcie mi dobrego psychiatrę ! 2013-01-30 20.35

motyl

Gość Gość
~Gość
O konkursie..... 2013-02-03 00.00

TRAGEDIA I ŻENADA !!!!!!!!!!! po prostu JEDNO WIELKIE DNO !!!!

To jakaś parodia była i żenada !!! cały konkurs niedopracowany !!!!
Zwrócę uwagę na parę szczegółów !!!

Miss dostawała Vouchery (symboliczne nagrody) które z od razu jej zabierali !! Zamiast wziąć 5 Modeli w garniturach, którzy by to za nią trzymali - powinno to na scenie zostać, żeby każdy zobaczył (wow ile nagród) a tak wszyscy się śmieli i zamiast Eleganckiego konkursu - parodia wyszła - KABARET - kto z Was nie wybuchł śmiechem?
Maciej Kurzajewski.. On się w ogóle nie potrafi zachować.. sprowadził Miss 2012 po schodach, zaprowadził do samochodu i.......zwiał....!!!! SZOK !!!!
zamiast wziąć kwiaty..(musiała sama się o to upomnieć) - w wielkiej sukni, z dużą koroną z kwiatami, w niewygodnych szpilach---można się domyśleć że ciężko będzie samej wsiąść do auta
powinien poczekać, wrócić z nią razem - niedopracowane to wszystko było !!! Koleś odchaczył, że samochód został pokazany w TV i lecimy dalej - ZERO KLASY I KULTURY...normalnie nie wierzyłam, że olał zwyciężczynie Miss Polonia 2012 aaa i Maserakowi oddał kwiaty hahaha -ale Rafał Maserak bynajmniej się zachowa i pomógł Dziewczynie wejść
Jeżeli chodzi o same kandydatki - ładne dziewczyny
Paulina Krupińska - zauważcie, że jako jedyna taką szczerą radością się uśmiechała nawet gdy kamera nie była bezpośrednio na nią skierowana ! (a reszta dziewczyn - widać było w trakcie krótkich rozmów na zapleczu, że gdy kamera na nich nie patrzy to zadufane w sobie stoją...wtedy dokładnie było widać tą zawiść i rywalizację, szczególnie ta cała ;gazela; - pomyliła konkurs piękności z wybiegiem
Oli Szczęsnej spaskudzili włosy – prostownica?? Na tyle stać fryzjera….???? AŁA – szkoda bo dziewczyna serio ładna –(patrz foty na necie)
Niektóre dziewczyny to trochę za tłuste były !!! to miał być konkurs piękności ??? konkretnie chodzi mi o tłuszcz na pośladkach i brzuchach - SORRY ale jak na tak prestiżowy konkurs to małe wymagania były?
a co do Herbuś - co chwila myliła się... TO JUŻ BYŁA WISIENKA NA TORCIE TEJ CAŁEJ PARODII
Makijażyści też nawalili – przecież Ona cała się świeciła na twarzy !!!!!
chciałam dodać, że kamerzysta kręcił też do bani -jeden wielki Misz Masz – trochę dłużej powinny być kręcone poszczególne kandydatki!!! – normalnie się kręci… od dołu …przesuwa ku górze…(widać talię, zapamiętać można numerek i na koniec twarz) lepiej to zapanować można było wcześniej – przecież choreografie to nie było zaskoczenie…
pytanie fajne dał Agurola
a Miski powinny mieć zajebiście przygotowane odpowiedzi na pytania
dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss? kto jest dla Ciebie wzorcem? przecież takie same pytania są od 50 lat.. nic się nie zmieniło!!
ŻAL - OSTATNI RAZ OGLĄDAŁAM KONKURS PIĘKNOŚCI
na psy zeszło już całkiem
DNO !!!!!!!!! dno !!!!

znajoma... Gość
~znajoma...
ONA?? 2013-02-03 16.41

KURDE!! CZY ŁADNIEJSZYCH I MĄDRZEJSZYCH DZIEWCZYN NIE MA? TO POMYŁKA....ZERO URODY,INTELIGENCJI...ECH
nikt nie kibicował kto ją dobrze zna... sorry.

buba Gość
~buba
Czy ja jestem nienormalny, czy coś jest nie halo? 2014-01-26 20.40

Z żadną bym się nie umówił, choćby same zaczepiały. Na co dzień spotykam setki ładniejszych dziewczyn !!!

Dodaj swój komentarz: