*
Dodane 2013-03-04 20.23 , komentarzy 0

Nietypowe sesje ślubne - maczeta i karabin w rolach głównych [zdjęcia]

Kontrowersyjne sesje ślubne robią coraz większą karierę.

Oryginalne sesje slubne

Autor: makuzastudio.pl

Liczy się człowiek, nie ubranie. Nietypowy blog Moje Uniformy [zdjęcia]


Jak opowiada fotograf Rafał Makieła, wszystko zaczęło się z tzw. nudów. Fotograf nie mógł już patrzeć na sztampowe sesje ślubne z całującymi się parami i postanowił zrobić coś innego. W ruch poszła m.in. maczeta, polała się też krew.

- Pary, które biorą udział w tych oryginalnych sesjach ślubnych, mają duży dystans do siebie i spore poczucie humoru - mówi Rafał Makieła z Makuza Studio. - Zwykle wygląda to tak, że opowiadam jaki mam pomysł na zdjęcie, para pozuje, a ja resztę dorabiam w postprodukcji. Tak było na przykład z sesją, gdzie mąż zjada swoją żonę.

Co więcej, Rafał Makieła ma na swoim koncie zdjęcie zatytułowane "Kill the bride", które zostało zrobione w pałacu na Dolnym Śląsku. Na pierwszym planie widzimy leżącą w kałuży krwi pannę młodą. W tle pan młody siedzi na fotelu, pali cygaro i trzyma w ręce broń.

- Moje oryginalne sesje ślubne to dość wąska specjalizacja, ale pary chętnie wybierają takie oryginalne sesje - mówi Makieła. - Oczywiście powstają one przy okazji tych "grzecznych" sesji, które para młoda pokazuje rodzinie.

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: