*
JUWENALIA ŁÓDŹ 2013 PROGRAM Dodane 2013-05-12 11.58 , komentarzy 22

Juwenalia Łódzkie 2013. Zagrają: Gooral, GrubSon i Bracia Figo Fagot [program]

Juwenalia Łódzkie 2013 potrwają od 13 do 19 maja.

Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego potrwają od 13 do 19 maja.

Juwenalia Uniwersytetu Łodzkiego 2013. Z...

Autor: mat.pras.

Koncerty w Łodzi 2013 [serwis specjalny]

Po raz kolejny na osiedlu akademickim Lumumbowo będzie miała miejsce jedna z największych imprez plenerowych w Łodzi. Chodzi oczywiście o Juwenalia Łódzkie.


Święto studentów potrwa od 13 do 19 maja. Impreza organizowana jest przez Uniwersytet Łódzki i Uniwersytet Medyczny.

Poznaliśmy już pierwsze zespoły, które zagrają na Juwenaliach Uniwersytetu Łódzkiego. 17 maja zagrają grupa My Riot, GrubSon, Bracia Figo Fagot i Hunter. 18 maja zagra Gooral, Big Cyc, Te-Tris.




Pełen program juwenaliów w Łodzi 2013


Poniedziałek - 13 maja
18:30 Rozgrywki półfinałowe X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora UŁ
20:30 Rozgrywki półfinałowe Lumumby Cup 2013

Wtorek - 14 maja
16:00 Rozgrywki półfinałowe Lumumby Cup 2013
17:30 Rozgrywki półfinałowe X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora UŁ

Środa - 15 maja
10:00 Rozpoczęcie turnieju Piłki Plażowej
17:30 Turniej FIFA 13  

Czwartek - 16 maja
10:00 Rozpoczęcie turnieju Beach Soccera
16:00 Mecz o 3 miejsce Lumumby Cup 2013
19:00 - 4:00 Beach Party

Piątek - 17 maja
12:00 Pochód studencki rozpoczynający się od XIV DS.
14:30 Oficjalne rozpoczęcie meczu finałowego Lumumby Cup 2013  
15:30 Pochód ulicą Piotrkowską i odebranie kluczy do Miasta  
19:00 The Stylacja
20:00 Hunter
21:30 Ogłoszenie zwycięskich scenek juwenaliowych
21:40 My Riot
23:00 Grubson
00:50 Bracia Figo Fagot  

Sobota - 18 maja
10:00 Pobudka Studencka organizowana przez Straż Pożarną
16:00 „Bieg śmierci” wokół XI DS
18:30 Pink Roses
19:35 Ted Nemeth
20:30 Te-tris
21:40 Wręczenie nagród X Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Rektora UŁ oraz Lumumby Cup 2013
22:10 Big Cyc
23:50 Gooral

Juwenalia Politechniki Łódzkiej

Piątek - 17 maja
15:30 Pochód ulicą Piotrkowską i odebranie kluczy do Miasta

Środa - 5 czerwca
- Zmagania Wydziałów

Czwartek - 6 czerwca
- Mecz Politechnika Łódzka – Uniwersytet
- Bieg na orientacje
- Wieczór Filmowy
- VideoMapping (około godziny 22:30)

Piątek - 7 czerwca
16:00 - 19:00 – Pochód i scenki juwenaliowe
19:00 - 22:00 – Kabareton
22:00 - 02:00 – Koncerty

Sobota - 8 czerwca
21:00 - 02:00 – Koncerty










X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Student Gość
~Student
Juwe 2013-04-29 12.57

To chyba najgorsze juwenalia od wielu lat na UŁ. Do tej pory nie wiadomo o wszystkich zespołach (a te , które są niestety w większości marne). Święto studentów trwa tydzień i co się wtedy dzieje?. Strona Juwenaliów jest bez żadnych info. Żenujące...

zazenowany Gość
~zazenowany
Tragedia 2013-04-29 13.28

I jak sobie zaplanować tydzień juwenaliowy? Czyżby będzie wszystko na ostatnią chwilę? Co z turniejami plażowymi, PESem? Jakoś na zajęcia i zaliczenia trzeba chodzić i zaplanować czas. Pozostał 1 tydzień i 6 dni.. WSTYD! Od razu lepiej na stronie napiszcie, że nie warto pojawiać się na Łódzkich Juwe w tym roku tylko lepiej pobawić się w innych miastach.

student Gość
~student
żenada 2013-04-29 13.36

Kompletna żenada ze strony organizatorów za informacje na temat juwenaliów UŁ. Czy wogóle w tym roku jest przewidziany jakiś tydzień juwenaliowy i atrakcje dla studentów czy "organizatorzy" a bardziej pewnie firma która zajeła się organizacją poszli na łatwine i tylko i wyłącznie 3 ostatnie dni będą z atrakcjami? Rządzących na UŁ można porównać do obecnych rządzących dużo obiecują a tu kicha :D

student ostatniego roku Gość
~student ostatniego roku
Mogło być tak pięknie 2013-04-29 13.43

Pierwszy raz od wielu lat tak słabe koncerty. Informacje podane dopiero dwa tygodnie przed juwenaliami. Nie wiem co zmieniło się w kwestiach organizacji, ale mamy tu ewidentny krok wstecz. Szczerze jestem rozczarowany.

studentka Gość
~studentka
eh.. 2013-04-29 14.00

"Poznaliśmy już pierwsze zespoły, które zagrają na Juwenaliach Uniwersytetu Łódzkiego [...]" - to będzie ich więcej? Nic zachwycającego... Chyba rzeczywiście lepiej uciekać do innego miasta na pożądne Juwenalia.
Co z tygodniem? Będzie jakieś info? Czy do ostatniej chwili będziemy czekać?!
Tak wielka uczelnia, tylu studentów a tu ... skandal.

studentka Gość
~studentka
eh.. 2013-04-29 14.02

"Poznaliśmy już pierwsze zespoły, które zagrają na Juwenaliach Uniwersytetu Łódzkiego [...]" - to będzie ich więcej? Nic zachwycającego... Chyba rzeczywiście lepiej uciekać do innego miasta na porządne Juwenalia.
Co z tygodniem? Będzie jakieś info? Czy do ostatniej chwili będziemy czekać?!
Tak wielka uczelnia, tylu studentów a tu ... skandal.

Zawiedziony Gość
~Zawiedziony
Przykre 2013-04-29 14.11

To 8 juwenalia w Łodzi, od czasów kiedy zacząłem tu być studentem i śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że będą to najgorsze juwenalia. Brak jakichkolwiek informacji jest wprost straszny. Mam wrażenie, że podobnie jak Figo Fagot jest zespołem - pastiszem, tak te juwenalia będą pastiszem święta studentów, z tym, że pastisz z definicji jest zamierzony. Może organizatorzy mają po prostu nietypowe poczucie humoru.

Asiex Gość
~Asiex
hehehehe:) 2013-04-30 09.17

Ja jestem zadowolona, przed chwilą w esmsiaku do mojego mężczyzny napisałam ze to będą NAJLEPSZE Juwenalia odkąd pamiętam ;) I wiem, że na 100 % muszę być! W sobotę dla Grubsona i Braciszków;P A w niedziele dla Goorala!

dzieki organizatorom za te zespoły! ;*

StarWebs Russia Gość
~StarWebs Russia
Juwenalia - WARSZAWA 2013-05-02 13.55

Szczerze, lepiej wydać 200 zeta na Warszawę, ponieważ jest więcej gwiazd. Nie żebym był malkontentem.

Ja osobiście, się wybieram do Wawy

jorek Gość
~jorek
co za brdury 2013-05-06 00.57

jakie marne zespoły a hunter i my riot dla mnie to jest super niespodzianka

ja Gość
~ja
nie przesadzajcie 2013-05-06 21.44

the stylacja np. jest zajebista, na bank będzie to zajebisty koncert

tetra Gość
~tetra
ale 2013-05-07 01.18

Ted Nemeth.

kromm Gość
~kromm
jest ok 2013-05-07 11.33

w końcu pojawiają się łódzkie zespoły, takie jak the stylacja !

mirkozol mirkozol
E tam 2013-05-08 08.36

Ważne żeby pogoda sprzyjała resztę się załatwi...:P

patryk7720 patryk7720
masakra :( 2013-05-08 10.46

tylko Te-tris stosunkowo do posłuchania :( chyba w tym roku mnie zabraknie na juwenaliach :((((

Q Gość
~Q
pijacka hołota 2013-05-08 14.52

juwenalia to pijacki festyn pseudostudentów, którzy potrafią tylko całą noc drzeć mordy i śpiewać pseudokibicowskie przyśpiewki typu "jebać, jebać, jebać łks", rzucać wokoło butelkami, bić się nawzajem, jak co roku żenada, student na juwenaliach nie różni się niczym od menela w parku z butelka taniego wina, a to niby przyszłość narodu, ale jaki naród, taka młodzież i odwrotnie

PseudoStudent Gość
~PseudoStudent
do tego od hołoty 2013-05-09 12.29

prawie się wzruszyłem ziomek.

zdegustowana Gość
~zdegustowana
gorzej niż źle 2013-05-12 16.44

Zapowiadają się najsłabsze Juwenalia od kilku dobrych lat. Szkoda.

ol Gość
~ol
pijacki festyn 2013-05-13 20.35

i się zaczyna pijackie darcie mordy, ale jacy studenci, takie juwenalia

Krzany Gość
~Krzany
Pytanie 2013-05-16 21.05

Czy trzeba byc pelnoletnim aby wejsc?

abc Gość
~abc
hey i perfect 2013-05-17 12.06

to już lepiej do manufaktury, tam zagra hey i perfect

Student Zarządzania Gość
~Student Zarządzania
Straszne 2013-05-19 20.01

Kto to wymyślił żeby był grubson i figo fagoci? Sądzę że już Pan Zenek spod sklepu monopolowego byłby większą atrakcją... Organizacja średnia, skąd się wziął ten pomysł na ultra-mini lunapark? Po co to komu było? Nie lepiej było przeznaczyć kasę na jakiś lepszy zespół który by zagrał?