*
Dodane 2013-05-18 16.30 , komentarzy 0

Siódme urodziny Manufaktury. Zagrają Hey i Perfect

Koncerty Hey i Perfect, multimedialny show DJ-a Adamusa, wesołe miasteczko, konkursy i obniżki - tak będzie świętować swoje siódme urodziny w najbliższą sobotę, 18 maja największe łódzkie centrum handlowe.

Na urodzinach Manufaktury zagra Hey

Autor: materiały prasowe

Otwarta 17 maja 2006 roku Manufaktura na stałe wryła się w krajobraz Łodzi stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. W ciągu kolejnych lat otrzymała kilkanaście krajowych i międzynarodowych wyróżnień architektonicznych.

W sobotę, 18 maja obchody siedmiolecia Manufaktury rozpoczną się o godzinie 18:00 koncertem grupy Hey. Po zespole Kasi Nosowskiej na scenę wkroczy zespół Perfect. Nie zabraknie największych szlagierów grupy Grzegorza Markowskiego, takich jak: „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, czy „Chcemy być sobą”.

Gwoździem programu będzie muzyczno-świetlny show znanego z duetu WET Fingers DJ-a Adamusa. Multimedialny BooMBox przeniesie publiczność w klubowe klimaty muzyczne. Godzinny didżejski set, zilustrowany zostanie przez LEDowe wizualizacje, dokumentujące historię Manufaktury i ważniejsze wydarzenia minionych 7 lat.

Jak co roku z okazji urodzin Manufaktury na rynku stanie Wesołe Miasteczko, gdzie na odważnych dorosłych czekać będą loop i ławka, a na najmłodszych kolorowe, bezpieczne karuzele: biedroneczki i safari. Urodzinowe hostessy rozdadzą 2000 biletów na lunaparkowe atrakcje.

Zobacz materiały o wydarzeniach w Łodzi

NOC MUZEÓW W ŁODZIJUWENALIA ŁÓDZKIEŁÓDŹ CZTERECH KULTURTEST PRAWO JAZDY B

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: