*
Dodane 2014-08-29 19.00 , komentarzy 0

Muzyczny rozkład jazdy, czyli najlepsze koncerty w Polsce

Sprawdźcie, jakie ciekawe koncerty szykują się w Polsce.

Sprawdźcie, jakie ciekawe koncerty szykują się w Polsce.

Sprawdźcie, jakie ciekawe koncerty szyku...

Autor: Szymek Krusz

Polskie kluby na stałe weszły do koncertowego programu największych artystów sceny muzycznej. Co kilka dni w naszych miastach występuję gwiazdy światowego formatu.


Aby niczego nie przeoczyć, zebraliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia nadchodzących tygodni w jednym miejscu. Zapraszamy do muzycznego rozkładu jazdy.

 

Koncerty w Polsce
Sierpień/Wrzesień 2014

 

Dub FX - 29 sierpnia Poznań, SQ / 30 sierpnia - Gdańsk, B90 / 31 sierpnia - Kraków, Kwadrat

Charakterystyczne dla utworów tworzonych przez australijskiego artystę jest to, że powstają jedynie przy użyciu jego własnego głosu, wzbogaconego o zapętlenia i efekty.

Kiedy kilka lat temu Dub FX spakował się i zaczął występować jako uliczny muzyk, zapewne nie spodziewał się takiej sławy i koncertów na całym świecie.
30 sieprnia - wROCK for Freedom - Wrocław, Zajezdnja MPK na Grabiszyńskiej

Wrocławski wROCK for Freedom stał się jedną z najważniejszych imprez kończących letni sezon koncertów plenerowych w Polsce, a występujące na nim gwiazdy gwarantują świetną zabawę. W tym roku we Wrocławiu muzycy Republiki zaprezentują projekt "Nowe Sytuacje", poza tym zagra Oddział Zamknięty, Shakin Dudi, a gwiazdą wieczoru będzie The Blues Brothers.
Goodfest Dębica - 30 sierpnia

To już druga edycja dębickiego festiwalu, który prezentuje wszystko, co najciekawsze w nowej polskiej muzyce.

Na bezpłatnej imprezie w sobotę zagrają: Brodka, Kaliber 44, Dawid Podsiadło, Kamp! Bokka, Rebeka, Stara Rzela o Fismoll.
Mixer Regionalny - 30 sierpnia, Stary Rynek w Łodzi

Kolejna edycja Mixera Regionalnego czeka nas 6 września na łódzkim Starym Rynku.

W tym roku repertuar będzie stuprocentowo kobiecy. Dla łodzian zagrają Ayo, Mela Koteluk, Soniamiki, Julia Marcell i Alina Orlova.

Wszystkie koncerty będzie można obejrzeć za darmo. Wstęp nie jest biletowany.
Soundrive Fest - 4-6 września, Klub B90 - Gdańsk

Soundrive Festival to muzyka z pogranicza dźwięków psychodeli, popu, electro-popu, wave oraz indie. Muzyczne dźwięki tegorocznego festiwalu rozpoczną 4 września zespoły z Polski. W kolejnych dniach muzyczną scenę festiwalu rozgrzeją dźwiękami zagraniczne zespoły przybyłe z różnych zakątków świata, wśród gwiazd m.in: Austra, Baths, UMO czy King Khan.
Artloop Festiwal - 4-7 września, Sopot

ArtLoop to festiwal artystyczny, który łączy sztuki wizualne, design i muzykę prezentując je w przestrzeni miejskiej Sopotu.

Gwiazdami tegorocznego festiwalu są muzycy z zespołu Portishead, którzy zagrają w Operze Leśniej 5 września. Supportować ich będzie wrocławski skład Skalpel.

X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: