*
LIGA ŚWIATOWA 2014 KIEDY GRAJĄ Dodane 2014-05-30 06.00 , komentarzy 2

LIGA ŚWIATOWA 2014. BILETY, KIEDY GRAJĄ, TERMINARZ, SIATKÓWKA

LIGA ŚWIATOWA 2014 ruszyła 30 maja. Sprawdź, kiedy grają Polacy.

Liga Mistrzów 2014 terminarz,bilety

Liga Mistrzów 2014

Autor: Piotr Kalsztyn/archiwum mm

Liga Światowa 2014 w Łodzi. Polska - Włochy w Atlas Arenie. Sprawdź terminy i bilety

30  maja ruszyły rozgrywki eliminacyjne Ligi Światowej 2014 w siatkówce mężczyzn. Polska drużyna gra w grupie z Iranem, Brazylią i Włochami. Pierwszy mecz Polaków został rozegrany 30 maja, przeciwnikiem Polski była Brazylia. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Brazylii, Polska reprezentacja niepozostała dłużna i wygrała mecz rewanżowy z Brazylią również 3:0. Teraz Polacy zagrają 6 czerwca z Włochami.

LIGA ŚWIATOWA 2014 FINAŁ WE WŁOSZECH


To 25. edycja rozgrywek, bierze w niej udział 28 zespołów. Turniej finałowy zostanie zorganizowany we Włoszech. Do Final Six dywizji I, który odbędzie się we Włoszech (Florencja) w terminie 16 – 20 lipca 2014 roku awansują organizator, zespoły z miejsc 1 i 2 grup A i B, ewentualnie trzeci zespół (lepszy) zespół grupy A lub B, jeśli Włosi zajmą miejsce pierwsze lub drugie w grupie A oraz zwycięzca rywalizacji grup poziomu II – C, D, E.

Grupa A: Polska, Brazylia, Włochy, Iran
Grupa B: Bułgaria, Serbia, Rosja, USA

Grupa C: Australia, Belgia, Finlandia, Kanada
Grupa D: Argentyna, Francja, Niemcy, Japonia

Grupa E: Czechy, Korea, Holandia, Portugalia
Grupa F: Hiszpania, Kuba, Tunezja, Turcja
Grupa G: Chiny, Meksyk, Portoryko, Słowacja

BILETY LIGA MISTRZÓW 2014


Sprzedaż biletów na Ligę Światową ruszyła 3 marca 2014 roku.
Szczegóły ticketpro.pl

TERMINARZ LIGI ŚWIATOWEJ 2014

Grupa A:

1    BRA-ITA    23.05   14:35    Jaragua Do Sul    Arena Jaragua
2    BRA-ITA    24.05    10:00    Jaragua Do Sul    Arena Jaragua
5    BRA-POL    29.05    14:35    Maringa    Ginasio Chico Neto
6    BRA-POL    30.05    14:35    Maringa    Ginasio Chico Neto
8    ITA-IRI    30.05   20:00    Trieste    Pala Trieste
9    ITA-IRI    01.06    19:00    Verona    Pala Olimpia
11    BRA-IRI    06.06   9:50    Sao Paulo    Ginasio Ibirapuera
12    ITA-POL    06.06    20:00    Bari    Pala Florio
14    BRA-IRI    07.06    9:50    Sao Paulo    Ginasio Ibirapuera
18    ITA-POL    08.06    20:00    Roma    Foro Italico
19    IRI-BRA    13.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
21    POL-ITA    13.06    19:30    Katowice    Spodek
25    IRI-BRA    15.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
26    POL-ITA    15.06    19:30    Lodz    Atlas Arena
28    IRI-ITA    20.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
29    POL-BRA    20.06    19:30    Krakow     
33    IRI-ITA    22.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
34    POL-BRA    22.06    19:30    Bydgoszcz    Luczniczka
36    IRI-POL    27.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
39    IRI-POL    29.06    21:00    Tehran    Azadi Sport Complex
41    ITA-BRA    03.07    20:00    Bologna    Pala Malaguti
43    POL-IRI    04.07    20:15    Gdansk    Ergo Arena
45    POL-IRI    05.07    20:15    Gdansk    Ergo Arena
46    ITA-BRA    06.07    17:00    Milano    Forum Assag

Grupa B


3    BUL-USA    24-May    20:00    Varna    Palace of Culture and Sports
4    BUL-USA    25-May    20:00    Varna    Palace of Culture and Sports
7    SRB-RUS    30-May    20:00    Nis    SC Cair
10    SRB-RUS    01-Jun    20:00    Beograd    Hala Pionir
13    USA-RUS    06-Jun    19:00    tbd    tbd
15    BUL-SRB    07-Jun    20:00    Sofia    Arena Armeec
16    USA-RUS    07-Jun    19:00    tbd    tbd
17    BUL-SRB    08-Jun    20:00    Sofia    Arena Armeec
20    USA-SRB    13-Jun    19:00    Chicago    UIC Pavillion
22    RUS-BUL    14-Jun    18:00    Surgut    DS Energetik
23    USA-SRB    14-Jun    19:00    Chicago    UIC Pavillion
24    RUS-BUL    15-Jun    18:00    Surgut    DS Energetik
27    RUS-SRB    20-Jun    18:00    Surgut    DS Energetik
30    USA-BUL    20-Jun    19:00    Hoffman Estates    Sears Center Arena
31    RUS-SRB    21-Jun    18:00    Surgut    DS Energetik
32    USA-BUL    21-Jun    19:00    Hoffman Estates    Sears Center Arena
35    RUS-USA    27-Jun    18:00    Kaliningrad    Yantarny
37    SRB-BUL    27-Jun    20:00    Novi Sad    SPC Vojvodina
38    RUS-USA    28-Jun    18:00    Kaliningrad    Yantarny
40    SRB-BUL    29-Jun    20:00    Nis    SC Cair
42    SRB-USA    04-Jul    20:00    Novi Sad    SPC Vojvodina
44    BUL-RUS    05-Jul    20:00    Sofia    Arena Armeec
47    BUL-RUS    06-Jul    20:00    Sofia    Arena Armeec
48    SRB-USA    06-Jul    20:00    Beograd    Hala Pionir

Grupa C:

1    BEL-AUS    23-May    20:00    Kortrijk    Lange Munte
5    BEL-AUS    25-May    16:00    Liège    Country Hall
11    CAN-FIN    31-May    18:00    Calgary    Stampede Corral
15    CAN-FIN    01-Jun    18:00    Calgary    Stampede Corral
19    BEL-CAN    06-Jun    20:00    Liège    Country Hall
22    AUS-FIN    07-Jun    19:00    Canberra    AIS Arena
25    AUS-FIN    08-Jun    16:00    Canberra    AIS Arena
27    BEL-CAN    08-Jun    16:00    Antwerp    Lotto Arena
31    CAN-BEL    13-Jun    19:00    Vancouver    Doug Mitchell Thunderbirds Sports C.
34    FIN-AUS    14-Jun    16:00    Tampere    Tampere Ice Arena
36    CAN-BEL    14-Jun    17:00    Vancouver    Doug Mitchell Thunderbirds Sports C.
39    FIN-AUS    15-Jun    16:00    Tampere    Tampere Ice Arena
41    BEL-FIN    20-Jun    20:00    Antwerp    Lotto Arena
43    CAN-AUS    20-Jun    19:00    Edmonton    Rexall Place
48    CAN-AUS    21-Jun    19:00    Edmonton    Rexall Place
51    BEL-FIN    22-Jun    16:00    Kortijk    Lange Munte
53    AUS-BEL    27-Jun    19:30    Adelaide    Adelaide Arena
54    FIN-CAN    27-Jun    18:30    Tampere    Tampere Ice Arena
58    AUS-BEL    28-Jun    19:30    Adelaide    Adelaide Arena
59    FIN-CAN    28-Jun    16:00    Tampere    Tampere Ice Arena
65    FIN-BEL    04-Jul    18:30    Tampere    Tampere Ice Arena
66    AUS-CAN    05-Jul    19:00    Sydney    Sydney Olympic Park Arena
67    FIN-BEL    05-Jul    16:00    Tampere    Tampere Ice Arena
70    AUS-CAN    06-Jul    16:00    Sydney    Sydney Olympic Park Arena

Grupa D

2    GER-JPN    23-May    20:00    Bamberg    Brose Arena
3    GER-JPN    24-May    18:00    Bamberg    Brose Arena
4    ARG-FRA    24-May    20:00    Mendoza    Torito Rodriguez
6    ARG-FRA    25-May    21:00    Mendoza    Torito Rodriguez
7    FRA-JPN    30-May    20:00    tbc    tbc
10    ARG-GER    31-May    20:00    Salta    Estadio Delmi
14    ARG-GER    01-Jun    21:00    Salta    Estadio Delmi
16    FRA-JPN    tbc    16:00    tbc    tbc
20    ARG-JPN    06-Jun    22:00    Buenos Aires    Microestadio de Lomas de Zamora
21    GER-FRA    06-Jun    tbd    tbd    tbd
24    GER-FRA    07-Jun    tbd    tbd    tbd
28    ARG-JPN    08-Jun    21:00    Buenos Aires    Microestadio de Lomas de Zamora
30    FRA-GER    13-Jun    20:00    Rouen    Kindarena
32    JPN-ARG    14-Jun    14:00    Komaki    Park Arena Komaki
37    JPN-ARG    15-Jun    13:00    Komaki    Park Arena Komaki
40    FRA-GER    15-Jun    16:00    Toulouse    Palais des Sports André Brouat
42    GER-ARG    20-Jun    20:00    Berlin    Max Schmeling Halle
44    JPN-FRA    21-Jun    14:00    Kyoto    Shimadzu Arena Kyoto
47    GER-ARG    21-Jun    18:00    Berlin    Max Schmeling Halle
49    JPN-FRA    22-Jun    13:00    Kyoto    Shimadzu Arena Kyoto
56    FRA-ARG    27-Jun    20:00    Mouilleron le Captif    Vendéespace
57    JPN-GER    28-Jun    14:00    Koshigaya    Koshigaya City Gymnasium
62    JPN-GER    29-Jun    13:00    Koshigaya    Koshigaya City Gymnasium
64    FRA-ARG    29-Jun    16:00    Paris    Halle Carpentier

Grupa E

8    KOR-NED    31-May    14:00    tbc    tbc
9    POR-CZE    31-May    17:00    Povoa de Varzim    Pavilhao Desportivo Municipal
12    KOR-NED    01-Jun    14:00    tbc    tbc
13    POR-CZE    01-Jun    17:00    Povoa de Varzim    Pavilhao Desportivo Municipal
17    CZE-KOR    05-Jun    15:50    Ceske Budejovice    Budvar Arena
18    CZE-KOR    06-Jun    15:50    Ceske Budejovice    Budvar Arena
23    NED-POR    07-Jun    15:00    Eindhoven    Indoor Sportcentre
26    NED-POR    08-Jun    15:00    Eindhoven    Indoor Sportcentre
29    CZE-NED    13-Jun    15:50    Chomutov    SD Arena
33    KOR-POR    14-Jun    14:00    Ulsan    Dongcheon Gymnasium
35    CZE-NED    14-Jun    15:50    Chomutov    SD Arena
38    KOR-POR    15-Jun    14:00    Ulsan    Dongcheon Gymnasium
45    KOR-CZE    21-Jun    14:00    Suwon    Suwon Indoor Gymnasium
46    POR-NED    21-Jun    15:00    Matosinhos    Centro de Desportos e Congressos
50    KOR-CZE    22-Jun    14:00    Suwon    Suwon Indoor Gymnasium
52    POR-NED    22-Jun    15:00    Matosinhos    Centro de Desportos e Congressos
55    CZE-POR    27-Jun    17:50    Opava    City Hall
60    NED-KOR    28-Jun    15:00    Almere    Topsportcentre
61    CZE-POR    28-Jun    15:50    Opava    City Hall
63    NED-KOR    29-Jun    15:00    Almere    Topsportcentre
68    NED-CZE    05-Jul    15:00    Rotterdam    Topsporthal
69    POR-KOR    05-Jul    19:00    Povoa de Varzim    Pavilhao Desportivo Municipal
71    NED-CZE    06-Jul    15:00    Rotterdam    Topsporthal
72    POR-KOR    06-Jul    17:00    Povoa de Varzim    Pavilhao Desportivo Municipal

Grupa F

2    TUR-CUB    06-Jun    17:00    Mexico City    Olympic Gymnasium
4    MEX-TUN    06-Jun    19:30    Mexico City    Olympic Gymnasium
5    TUN-CUB    07-Jun    15:30    Mexico City    Olympic Gymnasium
7    MEX-TUR    07-Jun    18:00    Mexico City    Olympic Gymnasium
9    TUR-TUN    08-Jun    14:00    Mexico City    Olympic Gymnasium
11    MEX-CUB    08-Jun    16:30    Mexico City    Olympic Gymnasium
13    TUN-TUR    13-Jun    15:00    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah
15    MEX-CUB    13-Jun    17:30    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah
18    TUN-CUB    14-Jun    15:00    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah
20    MEX-TUR    14-Jun    17:30    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah
22    TUR-CUB    15-Jun    15:00    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah
24    TUN-MEX    15-Jun    17:30    Tunis    Palais des Sports D'El Menzah

Grupa E

1    SVK-ESP    06-Jun    17:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
3    PUR-CHN    06-Jun    20:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
6    ESP-CHN    07-Jun    17:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
8    PUR-SVK    07-Jun    20:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
10    CHN-SVK    08-Jun    17:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
12    PUR-ESP    08-Jun    20:00    Carolina    Guillermo Angulo Coliseum
14    SVK-PUR    13-Jun    17:30    Kosice    Steel Arena
16    CHN-ESP    13-Jun    20:30    Kosice    Steel Arena
17    CHN-SVK    14-Jun    15:00    Kosice    Steel Arena
19    ESP-PUR    14-Jun    18:00    Kosice    Steel Arena
21    ESP-SVK    15-Jun    15:00    Kosice    Steel Arena
23    PUR-CHN    15-Jun    18:00    Kosice    Steel Arena

W terminarzu podany jest czas lokalny.


X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

TRANSMISJA Gość
~TRANSMISJA
TRANSMISJA 2013-09-24 09.37

Transmisja meczu Polska - Bułgaria tutaj:

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

http://sportstreamlivehd.blogspot.com/

KSW24 Gość
~KSW24
KSW24 2013-09-25 11.49

http://24konfrontacja.pl/
Bezpłatny stream z Gali KSW24 !
UWAGA na pseudo transmisje!

Dodaj swój komentarz: