*
LUNAPARK W ŁODZI Dodane 2014-08-11 07.00 , komentarzy 1

LUNAPARK W ŁODZI. ŁÓDZKI PARK ROZRYWKI [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

LUNAPARK W ŁODZI przy ul. Konstantynowskiej jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców Łodzi. Sprawdźcie, w jakich godzinach jest otwarty i ile zapłacicie za atrakcje.

LUNAPARK W ŁODZI przy ul. Konstantynowskiej jest chętnie ...

LUNAPARK W ŁODZI. ŁÓDZKI PARK ROZRYWKI [...

Autor: Agata Jędrzejewska, archiwum mm

Baseny i kąpieliska w Łodzi. Ceny, godziny otwarcia
LUNAPARK NA ZDROWIU jest chętnie odwiedzany przez łodzian. Czeka tam na nich sporo atrakcji. Mogą m.in. zajrzeć do gabinetu luster, pojeździć na karuzelach czy przejechać się ciuchcią. Lunapark, który znajduje się przy ul. Konstantynowskiej 3/5 jest czynny codziennie od godz. 10. do 20.


LUNAPARK W ŁODZI. ŁÓDZKI PARK ROZRYWKI - CENNIK


Za atrakcje w parku zapłacimy do 12 zł. Lunapark będzie otwarty na pewno do końca września, jeśli pogoda będzie sprzyjać, park rozrywki będzie działał też w kolejnych miesiącach.
X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Komentarze

poodel Gość
~poodel
strach się bać 2013-08-20 16.39

Toż to muzeum lunaparku a nie lunapark!
Jestem wierną fanką karuzel, w dodatku niezbyt odpowiedzialną, więc korzystam z usług lunaparku i cieszę się, że tu jest jednak za każdym razem drżę o swoje zdrowie i życie. Wszystko trzeszczy i piszczy. Czy taki sprzęt nie musi przechodzić jakiś kontroli?
A ciekawych atrakcji w sumie brak... W zeszłym roku pojawiły się nowe karuzele, które jakoś magicznie zniknęły w tym sezonie. Co się stało?

Dodaj swój komentarz: