*
NIGHT OF THE PROMS w Atlas Arenie Dodane 2014-03-21 09.30 , komentarzy 1

NIGHT OF THE PROMS w Łodzi. Zagra Amy Macdonald

22 marca impreza NIGHT OF THE PROMS zostanie zorganizowana w łódzkiej Atlas Arenie.

22 marca impreza NIGHT OF THE PROMS zostanie zorganizowana w ...

NIGHT OF THE PROMS w Łodzi. Zagrają Amy ...

Autor: okładka CD

NIGHT OF THE PROMS, Atlas Arena, 22 marca 2014


Night of the Proms to impreza łącząca muzykę popową i klasyczną. Utwory znane z list przebojów są grane przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. W projekcie brali już udział m.in. Sting, Joe Cocker, Macy Gray czy James Brown. Impreza była organizowana dotychczas m.in. w Belgii, Holandii czy Austrii. W 2014 roku zawita do Łodzi.


Depeche Mode zagra koncert w Łodzi 2014 [BILETY]


- To jedna z największych imprez halowych, jaka odbywa się na świecie – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie współorganizatorem Night of the Proms w Polsce.

Night of the Proms w Łodzi [program]


W łódzkiej Atlas Arenie 22 marca usłyszymy znaną m.in. z przeboju "This Is The Life" szkocką wokalistkę Amy Macdonald. Pojawi się też Coolio i John Miles. Ten angielski muzyk największą popularność zdobył w latach 80. Wtedy na listach przebojów królowały jego przeboje: "Music" czy "Remember Yesterday". Na koncercie w Łodzi nie zabraknie też zespołu OMD, który na swoim koncie ma takie przeboje, jak "Enola Gay", So in love" czy "Sailing on the Seven Seas". W Łodzi pojawią się też cztery włoskie sopranistki tworzące grupę Le Div4S. Z polskich wykonawców w Łodzi zobaczymy Natalię Kukulską.

- To dopiero początek listy artystów, którzy wystąpią w trakcie łódzkiego show. Kolejne nazwiska ujawnimy już wkrótce – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Bilety na Night of the Proms w Atlas Arenie

Za wejściówki zapłacimy od 99 do 399 zł. Za pakiet VIP trzeba będzie zapłacić 699 zł. Wejściówki będzie można kupić na stronach: www.imprezyprestige.com, eventim.pl oraz w sieci salonów Empik i sklepów Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

NIGHT OF THE PROMS w Łodzi [wideo]X

Miejsce
w rankingu
redakcja

Redakcja serwisu "Moje Miasto Łódź"

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

BedRooms Piotrkowska 64 Gość
~BedRooms Piotrkowska 64
Nocleg w Łodzi 22.marca ! 2014-03-20 16.14

Zapraszamy wszystkich uczestników tego niezwykłego wydarzenia do rezerwacji pokoi hotelowych w BedRooms w Łodzi przy Piotrkowskiej 64, tel: 730-64-64-64 - MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA !

Dodaj swój komentarz: