*
Dodane 2013-12-02 12.50 , komentarzy 1

"Disney On Ice". Bohaterowie kreskówek Disneya przyjadą do Łodzi [bilety]

Widowisko "Disney On Ice: Świat Fantazji" będzie można obejrzeć w Atlas Arenie 3 i 4 grudnia.

"Disney On Ice: Świat Fantazji" już w gr...

Autor: Kadr z filmu promocyjnego na YouTube

Premierowy pokaz "Disney On Ice: Świat Fantazji" będzie można zobaczyć 3 grudnia o godz. 18. Kolejne pokazy odbędą się 4 grudnia o godz.: 11:30, 15 i 18:30.

Uwielbiane przez dużych i małych sceny z filmów Disneya ożywają na lodzie w „Disney On Ice: Świat Fantazji”! Spektakularna jazda na łyżwach, efekty specjalne i spotkania z ukochanymi postaciami z filmów Disneya pozostawią w Waszej pamięci niezatarte wspomnienia.

W Atlas Arenie zobaczymy na żywo bohaterów kreskówek takich jak: "Auta", "Toy Story", "Mała Syrenka", "Dzwoneczek" czy "Myszka Miki". 

"Disney On Ice: Świat Fantazji" w Łodzi - bilety

Bilety na "Disney On Ice: Świat Fantazji" są dostępne w sprzedaży od 2 września na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży Ticketpro. Ceny wejściówek to: 120 zł (kategoria platynowa), 95 zł (złota), 75 zł (srebrna) i 50 zł (brązowa).


Dostępne są także pakiety rodzinne. Kupując 4 bilety w kategoriach srebrna lub złota zapłacisz jak za 3. Promocja ta nie dotyczy przedstawienia premierowego (3 grudnia godz. 18:30). Oferta z ograniczoną ilością miejsc.


Bilety na przedstawienie premierowe (3 grudnia o godz. 18:30) będzie można kupić w cenie od 45 złotych (nie dotyczy kategorii platynowej). Oferta z organiczoną ilością miejsc.

1

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-02 17.15

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Dodaj swój komentarz: