*
Dodane 2014-01-19 11.00 , komentarzy 0

Łódź: Ferie zimowe 2014 w Manufakturze

Ferie zimowe w województwie łódzkim rozpoczną się 20 stycznia i potrwają do 2 lutego. Zobacz, co dla młodszych i trochę starszych przygotowała Manufaktura.

Lodowisko pod Manufakturą

Autor: Materiały prasowe

Zobacz: FERIE ZIMOWE W WOJ. ŁÓDZKIM [informator MM]


Ferie zimowe w Manufakturze:

 


Hokej na lodzie


Od poniedziałku do piątku w godz. 10-12 na rynku Manufaktury będzie działała szkółka hokeja. Zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Dzieci nie tylko nauczą się jak trafić krążkiem do bramki, ale także tego, jak z sukcesem pokonać tor przeszkód.

Jazda figurowa

Na lodowisku przed Manufakturą odbędzie się Turniej Łyżwiarski dla amatorów jazdy figurowej. Konkurs odbędzie się w ostatni weekend stycznia. W turnieju może wziąć udział każdy. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 stycznia. Najlepszych sportowców wyłoni jury składające się z ekspertów i zawodowych tancerzy łyżwiarstwa figurowego.

Górska wspinaczka

Centrum wspinaczkowe Stratosfera proponuje zdobycie czterech szczytów korony Ziemi. Wejście na każdy z nich zostanie potwierdzone stemplem na specjalnej karcie uczestnika. Kto zdobędzie wszystkie cztery szczyty, dostanie dyplom zdobywcy. Nagrodą będzie karnet na wspinaczkę. W konkursie może wziąć udział każdy do 14 roku życia.

Kręgle i bilard

Kręgielnia Grakula zaprasza wszystkie dzieci do 16 roku życia na specjalne rozgrywki sportowe w niższych cenach. Zniżki na kręgle i bilard będą obowiązywać od poniedziałku do piątku.

Ferie dla maluchów

Kinderplaneta przygotowała na okres ferii zimowych specjalne Happy Hours. Dzieci będą mogły bawić się bez ograniczeń w małpim gaju, zielonym basenie oraz na dinozaurowej ściance wspinaczkowej. Oferta jest otwarta dla grup szkolnych i przedszkolnych.

Turnus dla Einsteinów

Wszyscy pasjonaci fizyki w wieku od 7 do 13 lat będą mogli wziąć udział w zimowym turnusie w Experymentarium. Codziennie od godz. 14 do godz. 16 profesjonaliści będą przeprowadzać pokazy fizyczne i chemiczne. Organizatorzy przygotowali także warsztaty interaktywnego odkrywania świata oraz doświadczenia takie jak: chemiczne yoyo, próżnia w ­puszce i­ balonowy szaszłyk.

Warsztaty w Muzeum Fabryki

W Muzeum Fabryki w ramach warsztatów "Zrób swoją własną eko-pamiątkę z Manufaktury" dzieciaki będą mogły stworzyć własną zabawkę. Wszystko z produktów pochodzących z recyklingu. Ci, którzy odwiedzą muzeum mogą także wziąć udział w projekcie "Skarb Rodziny Poznańskich". W czasie zwiedzania placówki dzieci i młodzież poszukają ukrytych skarbów. Na najlepszych czeka nagroda.


X

Miejsce
w rankingu
Agnieszka Gałczyńska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: