*
Kowalczyk biegi narciarskie na 30 km ONLINE Dodane 2014-02-22 08.30 , komentarzy 12

Kowalczyk bieg narciarski na 30 km, transmisja online Olimpiada w Soczi

Sprawdźcie transmisję SZTAFETY BIEGÓW NARCIARSKICH na igrzyskach w Soczi.

KOWALCZYK SOCZI TRANSMISJA

KOWALCZYK bieg narciarski kobiet na 30 k...

ZBIGNIEW BRÓDKA SOCZI TRANSMISJA SZTAFETA ONLINE ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Justyna Kowalczyk na igrzyskach zdobyła złoto w biegu narciarskim na 10 km. 19 lutego Kowalczyk wspólnie z Sylwią Jaśkowiec biegła w sprincie drużynowym kobiet techniką klasyczną. Dziewczyny zajęły 6. miejsce. Za to 22 lutego Kowalczyk pobiegnie w biegu narciarskim na 30 km techniką dowolną.

Justyna Kowalczyk bieg na 30 km online

Kowalczyk na igrzyskach zimowych w Vancouver w 2010 roku zdobyła srebrny medal w sprincie indywidualnym stylem klasycznym. Ponadto zdobyła brąz w biegu, łączonym 2x7,5 km stylem klasycznym i dowolnym. A złoto wywalczyła na dystansie dystansie 30 km techniką klasyczną. Jak będzie na igrzyskach w Soczi? Kowalczyk przyznaje, że ma problemy ze stopą ale będzie walczyć.

Kowalczyk 15 lutego weźmie udział w sztafecie 4x5 km. Pobiegnie na drugiej zmianie. W składzie sztafety znalazły się też Kornelia Kubińska (wystartuje pierwsza), Sylwia Jaśkowiec (trzeci odcinek) i Paulina Maciuszek (finałowa czwarta zmiana).

Justyna Kowalczyk Soczi transmisja online

15 lutego sprint drużynowy, początek transmisji w TVP o godz. 10. Za to 22 lutego zorganizowany zostanie bieg techniką dowolną na 30 km. Biegi narciarskie będą transmitowane w TVP 2. Początek transmisji o godz. 10.30.

KOWALCZYK ZDOBYŁA  ZŁOTO NA IGRZYSKACH W SOCZI

Justyna Kowalczyk zdobyła złoto w Soczi w biegu narciarskim na 10 km. Drugie miejsce zajęła Charlotte Kalla ze Szwecji, a trzecie Therese Johaug z Norwegii.

Kowalczyk pokonała też m.in. Marit Bjoerge,n, która znalazła się poza podium. Polska zajmuje ósme miejsce w kalsyfikacji medalowej, to pierwszy raz, kiedy Polska podczas igrzysk zimowych zdobyła dwa złote medale.