*

Dzieje się

Coraz taniej w sklepach w Porcie Łódź –wyprzedaż trwa

window.location.href">
KIEDY:
2014-01-21 10.00 - 2014-01-31 21.00
GDZIE:
Port Łódź
Łódź, Pabianicka 245
Polecają:
0 Polecam
Zobacz inne:
Inne

Polowanie na okazje i rabaty w Porcie Łódź wciąż trwa. Wszystko to dzięki Karnawałowi Wyprzedażowych Cen. Szafy klientów centrum handlowego wzbogacą się zapewne o niejedną ubraniową zdobycz, ponieważ rabaty sięgają nawet 70%.

Takich przecen w Porcie Łódź jeszcze nie było w tym roku. Wszyscy, którzy chcieliby poczuć dreszczyk promocyjnych emocji powinni udać się do centrum handlowego, by przygotować swoją garderobę na kolejne miesiące. Podczas trwającego tam wciąż Karnawału Wyprzedażowych Cen będą mogli kupić ubrania tańsze nawet o 70%. Taką ofertę przygotują sklepy Top Secret, Carry, Oodji, Big Star czy Takko. Na podobne promocje mogą liczyć klienci salonów H&M, Stradivarius, Tatuum, Orsay, Promod, Vero Moda, Camaieu, Jola Collection i Marks&Spencer. 50% będzie można oszczędzić dokonując zakupów w sklepach Mango, Solar i Mon Amie. To jednak nie wszystkie rabaty, jakie Port Łódź przygotował na Karnawał Wyprzedażowych Cen. Wielbicielki eleganckiej bielizny z pewnością ucieszą oferty proponowane przez salony Calzedonia, Triumph, Change Lingerine i Intimmissimi, dzięki którym asortyment potanieje o połowę. Jeszcze większe promocje będzie można spotkać w salonie Etam, w którym klienci centrum handlowego oszczędzą nawet 70%. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup obuwia specjalne oferty przygotowały salony Heavy Duty, Wojas, Clarks, Venezia, Kazar, Filippo, CCC i Lasocki. W pierwszych dwóch buty kupimy taniej nawet o 70%. Ze sklepu Clarks wyjdziemy natomiast oszczędzając do 60%. Z kolei salony Venezia i Kazar, zaoferują promocje sięgające 50%. Coś dla siebie znajdą również klienci Filippo, Lasocki i CCC – obuwie w tych sklepach potanieje o 30%.

To nie wszystkie rabaty, jakie Port Łódź przygotował na Karnawał Wyprzedażowych Cen. Więcej informacji znajduje się na stronie www.portlodz.pl.

Port Łódź

Dodane przez: Port Łódź

Dodane: 2014-01-21 16.27

Zdjęcia

zgłoś nadużycie

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował
Dodaj swój komentarz: